nottingham forest

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nottingham forest“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nottingham forest“.

„Nottingham Forest“ sulaukė nuobodos: „Premier“ lygoje neteko taškų

Anglijos „Premier“ lygoje  finansines tvarumo taisykles pažeidęs „Nottingham Forest“ klubas prarado 4 taškus ir dabar atsidūrė pavojingoje zonoje. Su 25 taškais likę Nuno Espirito Santo auklėtiniai dabar yra per vieną pralaimėjimą nuo iškritimo zonos.  „Premier“ lygos klubai gali per trejus metus patirti ne daugiau kaip 105 mln.
2024-03-18

„Liverpool“ „Premier“ lygoje išplėšė fantastišką pergalę paskutinę minutę

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Nottingham Forest“ futbolininkus. „Liverpool“ pirmajame kėlinyje atliko aštuonis smūgius, kūrėsi progas, tačiau pralaužti varžovų gynybos taip ir nepavyko. Antrojo kėlinio pradžioje puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Andrew Robertsonas. Anthony Elanga įpusėjus antrajam kėliniui atliko pavojingą smūgį, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.
2024-03-02

„Arsenal“ svečiuose turėjo pavargti su „Nottingham Forest“

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus.  Į priekį svečiai išsiveržė po pertraukos, kai Gabrielis Jesusas 65-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Netrukus B.Saka 72-ąją minute puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0. Tačiau šeimininkai nesirengė pasiduoti ir įnešė intrigos.
2024-01-30

„Nottingham Forest“ net ir po grubios vartininko klaidos įveikė „Manchester United“

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1:2 (0:0) turėjo pripažinti „Nottingham Forest“ futbolininkų pranašumą.  Pirmajame kėlinyje aikštėje vyravo lygi kova ir nė vienai iš ekipų nepavyko pasižymėti.  Pirmieji rungtynėse 64-ąją minutę pasižymėjo Nuno Espirito Santo auklėtiniai.
2023-12-30

„Tottenham“ sutriuškino „Burnley“, „Chelsea“ namuose krito prieš „Nottingham Forest“

Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 5:2 sutriuškino „Burnley“ futbolininkus.  Lyle‘as Fosteris 4-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Burnley“ ekipą į priekį 1:0. Heungas Min Sonas 16-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Cristians Romero per pridėtą pirmojo kėlinio laiką smūgiu iš tolimos distancijos persvėrė rezultatą „Tottenham“ naudai 2:1. Jamesas Maddisonas 54-ąją ...
2023-09-02

„Arsenal“ sezoną „Premier“ lygoje pradėjo pergalingai

Naująjį Anglijos „Premier“ lygos sezoną sėkmingai pradėjo Londono „Arsenal“ ekipa, kuri namuose 2:1 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus. 26-ą minutę „Arsenal“ į priekį išvedė Eddie Nketiah, o 32-ą minutę Bukayo Saka nuostabiu smūgiu padvigubino skirtumą. 82-ą minutę svečių žaidėjas Tawo Awoniyi sušvelnino deficitą iki minimumo, tačiau lygiųjų „Nottingham Forest“ ekipa išplėšti nebesugebėjo.
2023-08-12

5 įvarčių fiesta Anglijoje baigėsi „Liverpool“ pergale

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus. Virgilis Van Dijkas 27-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį atrėmė Keyloras Navasas.
2023-04-22

„Premier“ lygoje pergalės šventė „Chelsea“, „Tottenham“ ir „Man City“ klubai

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus. Benas Chilwellas 11-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0. Kiernanas Dewsbury Hallas 27-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.
2023-03-11

Užtikrintai žengė į „Carabao“ taurės finalą: atsakomosiose rungtynėse „Man Utd“ nugalėjo „Nottingham Forest“

„Manchester United“ klubas Anglijos „Carabao“ taurės pusfinalio atsakomosiose rungtynėse 2:0 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 5:0 ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą. Casemiro 29-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartininkas Wayne‘as Hennessey atrėmė kamuolį. Antony 38-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2023-02-02

Staigmenos „Premier“ lygoje: „Tottenham“ gavo antausį, „Chelsea“ prarado taškus

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Nottingham Forest“ ir Londono „Chelsea“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Brennanas Johnsonas 11-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Kepa Arrizabalaga meistriškai atrėmė kamuolį. Raheemas Sterlingas 16-ąją minutę tiksliai nukreipė nuo skersinio atšokusį kamuolį į vartus ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Taiwo Awoniyi atliko pavojingą smūgį, tačiau K.Arrizabalaga dar kartą apgynė saugomus vartus.