„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus.

Virgilis Van Dijkas 27-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį atrėmė Keyloras Navasas.

Diogo Jota 47-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Neco Williamsas 51-ąją minutę puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išlygino rezultatą 1:1.

D.Jota 55-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nukreipė kamuolį į vartus ir vėl persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1.

Morganas Gibbsas-White’as 67-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė pusiausvyrą 2:2.

Mohamedas Salah 70-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir vėl išvedė „Liverpool“ į priekį 3:2.

Brennano Johnsono 79-ąją minutę iš artimos distancijos smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.