Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Nottingham Forest“ ir Londono „Chelsea“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Brennanas Johnsonas 11-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Kepa Arrizabalaga meistriškai atrėmė kamuolį.

Raheemas Sterlingas 16-ąją minutę tiksliai nukreipė nuo skersinio atšokusį kamuolį į vartus ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Taiwo Awoniyi atliko pavojingą smūgį, tačiau K.Arrizabalaga dar kartą apgynė saugomus vartus.

Morgano Gibbso White’o 55-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Serge’as Aurieras 63-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

M.Gibbsas White'as 88-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Anglijos „Premier“ lygos pirmosios rungtynės 2023 metais baigėsi nemenka staigmena – Birmingemo „Aston Villa“ išvykoje 2:0 (0:0) nugalėjo Londono „Tottenham“ futbolininkus.

Abu įvarčius Unaiaus Emery auklėtiniai pelnė po šiurkščių šeimininkų klaidų. Pirmasis krito 50 min., kai Prancūzijos rinktinės vartininkas Hugo Lloris nesugebėjo sugauti iš toli smūgiuoto kamuolio, atmušė jį prieš save ir situacija puikiai pasinaudojo Emiliano Buendia.

Dar kartą Antonio Conte treniruojama Londono komanda prisidirbo 73 min., kai bandydama pradėti ataką prarado kamuolį savo aikštės pusėje. Žaidimo įrankis greitai buvo pristatytas į baudos aikštelę įbėgusiam Douglasui Luizui ir brazilas meistriškai pasiuntė jį į tinklą.

Pralaimėjimą patyręs „Tottenham“ (30 taškų) nesugebėjo pasinaudoti galimybe aplenkti „Manchester United“ (32) ir sugrįžti į ketvirtąją turnyro lentelės vietą.

Tuo metu dar 3 taškus į savo sąskaitą įsirašiusi „Aston Villa“ (21) toliau žengia 12-a.