„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1:2 (0:0) turėjo pripažinti „Nottingham Forest“ futbolininkų pranašumą.

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyravo lygi kova ir nė vienai iš ekipų nepavyko pasižymėti.

Pirmieji rungtynėse 64-ąją minutę pasižymėjo Nuno Espirito Santo auklėtiniai. Nicolas Dominguezas tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė aikštės šeimininkus į priekį 1:0.

Marcusas Rashfordas 78-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir atstatė pusiausvyrą 1:1. Po šio įvarčio itin sielvartavo „Nottingham Forest“ vartininkas Mattas Turneris, po kurio grubios klaidos buvo perimtas kamuolys netoli baudos aikštelės prieigų.

Visgi neilgai trukus aikštės šeimininkai vėl galėjo atsikvėpti, nes Morganas Gibbsas-White’as 82-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos persvėrė rezultatą „Nottingham Forest“ naudai 2:1.

„Raudonieji velniai“ šiuo metu rikiuojasi septintoje „Premier“ lygos vietoje. Antrą pergalę iš eilės iškovoję „Nottingham Forest“ futbolininkai pakilo į 15-ąją poziciją, o jų geras žaidimas siejamas su vos prieš kelias savaites pradėjusiu dirbti vyriausiuoju treneriu Nuno Espirito Santosu.

Šeš12-30Luton Town14 : 30Chelsea

Šeš12-30Aston Villa17 : 00Burnley

Šeš12-30Crystal Palace17 : 00Brentford

Šeš12-30Manchester City17 : 00Sheffield United

Šeš12-30Wolverhampton …17 : 00Everton

Šeš12-30Nottingham Forest19 : 30Manchester United

Sek12-31Fulham16 : 00Arsenal

Sek12-31Tottenham Hotspur16 : 00AFC Bournemouth