Už 21-erių Cole'ą Palmerį vasarą 42 mln. svarų sterlingų „Manchester City“ ekipai atseikėjusi Londono „Chelsea“ trina rankomis. Įspūdingą formą Anglijos „Premier“ lygoje šiuo metu demonstruojantis atakuojantis saugas prisidėjo prie trijų „mėlynųjų“ įvarčių, o „Chelsea“ išvykoje 3:2 (2:0) įveikė „Luton“ futbolininkus.

Mauricio Pochettino auklėtiniai fantastiškai pradėjo 20-ojo rungtynes ir 37-ą rungtynių minutę po C. Palmerio ir Noni Maduekes įvarčių pirmavo 2:0.

Trečią įvartį fantastišku solo reidu baudos aikštelėje pelnė tas pats C. Palmeris, 70-ą mačo minutęs išmaudęs tris varžovų gynėjus 3:0.

Kai atrodė, kad pergalė jau buvo kišenėje, „Chelsea“ gynyba ėmė šlubuoti ir per trumpą laiko tarpą aikštės šeimininkai pelnė du įvarčius be atsako 3:2.

80-ą minutę pasižymėjo Rosas Barkley, o 87-ą Elijah Adebayo.

Šalto dušo sulaukę londoniečiai iki rungtynių pabaigos dar keletą kartų galėjo praleisti įvartį, tačiau galiausiai šiems pavyko išsaugoti trapią persvarą.

Ši pergalė padėjo „Chelsea“ bent jau laikinai pakilti į dešimtąją turnyrinės lentelės vietą, o gerėjančią komandos formą neabejotinai lemia stabilus C. Palmerio žaidimas. Jis šiame sezone jau yra pelnęs 8 įvarčius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Namuose puikiai šį sezoną rungtyniaujantys „Luton“ futbolininkai rikiuojasi 18-oje.