Anglijos „Premier“ lygoje įvykęs Londono miesto derbis tarp „Chelsea“ ir „Arsenal“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Cole‘as Palmeris 15-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0.

Bukayo Saka 27-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. Tikslaus perdavimo sulaukęs C.Palmeris 30-ąją minutę atliko smūgį, tačiau ir tada kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Mykhailo Mudrykas 48-ąją minutę fantastišku smūgiu nepaliko šansų vartininku ir padvigubino „mėlynųjų“ pranašumą 2:0.

Gabrielis Martinelli 53-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas išliko nepakitęs. C. Palmeris 58-ąją minutę atliko dar vieną pavojingą smūgį, taičau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Davidas Raya.

Grubia varžovo klaida pasinaudojęs Declanas Rice'as 77-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos sušvelnino rezultatą 1:2, o Leandro Trossardas 84-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Tuo tarpu titulą ginantis „Manchester City“ klubas namuose 2:1 nugalėjo „Brighton“ futbolininkus.

Julianas Alvarezas 7-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0.

Erlingas Haalandas 19-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Ansu Fati 73-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:2.