„Arsenal“ svečiuose turėjo pavargti su „Nottingham Forest“

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus.

Į priekį svečiai išsiveržė po pertraukos, kai Gabrielis Jesusas 65-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Netrukus B.Saka 72-ąją minute puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Tačiau šeimininkai nesirengė pasiduoti ir įnešė intrigos. Taiwo Awoniyi 89-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:2.

Visgi „Arsenal“ sugebėjo išsaugoti pergalingą persvarą, nepaisant šeimininkų bandymų rezultatą išlyginti.