„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Nottingham Forest“ futbolininkus.

„Liverpool“ pirmajame kėlinyje atliko aštuonis smūgius, kūrėsi progas, tačiau pralaužti varžovų gynybos taip ir nepavyko. Antrojo kėlinio pradžioje puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Andrew Robertsonas.

Anthony Elanga įpusėjus antrajam kėliniui atliko pavojingą smūgį, tačiau rezultatas išliko nepakitęs. Svečiai rungtynių pabaigoje vis didino apsukas prie varžovų vartų, o tai davė vaisių. Darwinas Nunezas 99-ąją minutę išplėšė „Liverpool“ dramatišką pergalę rezultatu 1:0.

D.Nunezas pelnė prieš „Nottingham Forest“ vėliausią „Liverpool“ įvartį, išplėšusį pergalę „Premier“ lygos rungtynėse (98:38).

„Liverpool“ po 27 sužaistų rungtynių turi surinkęs 63 taškus ir toliau išlieka turnyrinės lentelės viršūnėje bei nuo „Man City“ atsiplėšė keturiais taškais.

Tuo tarpu kitame susitikime Londono „Tottenham“ komanda 3:1 nugalėjo „Crystal Palace“ futbolininkus.

„Tottenham“ ir „Crystal Palace“ komandoms sunkiai sekėsi žaisti puolime pirmoje susitikimo pusėje. Pirmasis įvartis krito tik 59-ąją minutę, po tikslaus Eberechi Eze smūgio „Crystal Palace“ išsiveržė į priekį 1:0.

Charakterį pademonstravęs „Tottenham“ po Timo Wernerio smūgio 78-ąją minutę sugebėjo išlyginti rezultatą, o vos po keleto minučių Gabrielis Romero smūgiu galva jau persvėrė rezultatą „Tottenham“ naudai 2:1. Tašką šiame susitikime padėjo rungtynių pabaigoje pasižymėjęs Heungas Min Sonas ir įtvirtinęs „Tottenham“ pergalę 3:1.

O kitos vakaro rungtynės „Brentford“ ir „Chelsea“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Puikia proga pirmajame kėlinyje pasižymėti nepasinaudojo Yoane Wissa, tačiau Nicolas Jacksonas sugebėjo nukreipti kamuolį į vartus ir išvesti „Chelsea“ į priekį 1:0.

Antrajame kėlinyje krito net trys įvarčiai. Iš pradžių Madsas Roerslevas Rasmussenas atstatė pusiausvyrą 1:1, o Yoane Wissa smūgis persvėrė jau rezultatą „Brentford“ naudai 2:1. Visgi varžovų gynybą įveikęs Axelis Disasi 83-ąją minutę išlygino rezultatą 2:2. Per likusį laiką nei vienai iš komandų daugiau pasižymėti nepavyko, todėl pastarosios pasidalijo po vieną tašką.