Šeštadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje įvyko intriguojančios akistatos. „Manchester City“ namuose iškovojo labai užtikrintą pergalę rezultatu 6:1 sutriuškindama „Bournemouth“ klubą.

30–ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Jeremy Doku, kuris vėliau atliko net 4 rezultatyvius perdavimus.

33–ąją minutę rezultatą padvigubino Bernardo Silva, o vos po 4 minučių Manueliui Akanji pelnius įvartį šeimininkai jau triuškino varžovus.

2–ajame kėlinyje „Manchester City“ neketino sustabdyti įvarčių šou ir 64–ąją minutę Philas Fodenas nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Po 10 minučių rezultatą sušvelninti sugebėjo krašto puolėjas Luisas Sinsitera.

Tačiau B. Silva 83–ąją minutę sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį, o po 5 minučių pasižymėjo dar vienas gynėjas Nathanas Ake.

Po šios pergalės „Manchester City“ pakilo į 1–ąją Anglijos Premier lygos turnyrinės lentelės vietą.

Tuo tarpu kitame susitikime „Brentford“ namuose rezultatu 3:2 palaužė „West Ham United“.

„Brentford“ ekipa į priekį išsiveržė 11-ąją minutę po to, kai įvartį pelnė Nealas Maupay'us.

Visgi ilgai netrukus atsakė ir svečiai, kurie po Mohammedo Kuduso ir Jarrodo Boweno įvarčių išsiveržė į priekį.

55-ąją minutę „West Ham“ gynėjas Konstantinosas Mavropanosas išlygino rezultatą 2:2.

Galiausiai, pergalingą įvartį „Brentford“ ekipai 70-ąją minutę pelnė Nathanas Collinsas.

Pirmąją sezono pergalę įsirašė „Sheffield United“ ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 sugebėjo nugalėti „Wolves“ futbolininkus.

72-ąją minutę po puikaus Camerono Archerio smūgio šeimininkai išsiveržė į priekį.

Tačiau 89-ąją minutę rezultatą išlygino Jeanas-Ricneris Bellegarde'as. Tačiau šis smūgis šeimininkų vilčių nenužudė, kadangi per pridėtą laiką Oliveris Norwoodas realizavo 11 metrų baudinį ir išplėšė komandai pergalę.