sheffield united

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sheffield united“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sheffield united“.

Varžovą nuvertinusi „Chelsea“ neįveikė „Sheffield United“

Anglijos „Premier“ lygoje toliau banguotą žaidimą demonstruoja Londono „Chelsea“. Du kartus rungtynėse pirmavę „aristokratai“ išvykoje nesugebėjo įveikti lygos autsaiderių „Sheffield United“ 2:2 (1:1). Pirmajame kėlinyje „Chelsea“ išsiveržė į priekį po 11-ą minutę Thiago Silvos pelnyto įvarčio. Aikštės šeimininkai nesutriko ir lygybę rungtynėse 32-ą minutę atstatė Jaydenas Bogle‘as.
2024-04-07

„Arsenal“ Anglijoje vėl surengė įvarčių fiestą

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse net 6:0 sutriuškino „Sheffield United“ futbolininkus.  „Kanonieriai“ pirmajame kėlinyje žaidė galingai puolime, dominavo prieš varžovus, iš viso atliko 16 smūgių ir pelnė net penkis įvarčius. „Arsenal“ jau penktąją minutę į priekį išvedė Martinas Odegaardas, netrukus Jaydenas Bogle nukreipė kamuolį į savus vartus, o vėliau įvarčius pridėjo Gabrielis Martinelli, Kai Havertzas ir Declanas Rice‘as.
2024-03-05

Autsaiderius Anglijoje įveikusi „Manchester City“ grįžo į lyderių trejetą

„Man City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos 20-ojo turo rungtynėse namuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Sheffield United“ futbolininkus.  Pepo Guardiolos auklėtiniai gana anksti išsiveržė į priekį, kai įvartį 14-ąją minutę puikiu smūgiu pažeme pelnė ispanas Rodri 1:0. Po ilgosios pertraukos argentinietis Julianas Alvarezas 61-ąją minutę padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Ši pergalė „Man City“ prie lyderio pozicijoje esančio „Liverpool“ klubo padėjo priartėti per 2 taškus.
2023-12-30

Anglijos čempionai prarado taškus prieš lygos autsaiderius

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester City“ ir „Crystal Palace“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Julianas Alvarezas 5-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį atrėmė Deanas Hendersonas. Rodri 16-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.
2023-12-16

FA taurėje kovas baigė „Tottenham“, o Man Utd“ išplėšė fantastišką pergalę

Londono „Tottenham“ komanda Anglijos FA taurės aštuntfinalyje 0:1 turėjo pripažinti „Sheffield Utd“ futbolininkų pranašumą. Tikslaus perdavimo sulaukęs Richarlisonas 29-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.  Ismaila Coulibaly 42-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2023-03-02

Naujajame Anglijos „Premier“ lygos sezone – intrigų virtinė

Ar „Manchester City“ futbolininkai apgins Anglijos čempionų titulą? Kurie klubai pateks į pirmąjį ketvertą, garantuojantį vietą UEFA Čempionų lygoje? Kaip seksis trims „Premier“ lygos debiutantams? Tai tik kelios 30-ojo Anglijos „Premier“ lygos sezono, kuris prasidės rugpjūčio 13 dieną, intrigos.
2021-08-12

TV3 Grupė savaitgaliui siūlo pramogų įvairovę – nuo sporto iki įspūdingų šou ir naujų filmų premjerų

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 savaitgaliui siūlo pramogų įvairovę – nuo sporto iki smagių šou, praktinių laidų ir naujų filmų premjerų. Šeštadienis (10 03) 12.00 val. per TV3 Play – laida „Būk profesionalas“. Tai laida apie profesinį mokymąsi, ji atskleis, kad profesinėse mokyklose galima mokytis ne tik techninių, bet ir kūrybinių profesijų, kad baigus mokslus, galima dirbti ne tik samdomu darbuotoju, bet ir puikiai kurti savo verslą.
2020-10-03

„Manchester City“ Anglijoje pasiekė minimalią pergalę

„Manchester City“ iškovojo sunkią pergalę Anglijos „Premier“ lygoje, kurioje jie minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Sheffield United“ ekipą. Pepo Guardiolos auklėtiniai galėjo išsiveržti į priekį dar pirmajame kėlinyje, tačiau 36-ą minutę prie vienuolikos metrų žymos stojęs Gabrielis Jesusas nesugebėjo įveikti vartininko. Galiausiai pergalę ir vėl garantavo argentinietis Sergio Aguero, kuris 73-ią minutę po komandos draugo perdavimo liko vienas prieš vartininką ir tiksliu smūgiu jį nuginklavo.
2020-01-21

„Arsenal“ gavo antausį nuo „Sheffield United“

Į Anglijos „Premier“ lygą po ilgos pertraukos sugrįžusios „Sheffield United“ futbolininkai saviems žiūrovams namuose padovanojo įsimintiną pergalę. Vieno įvarčio rungtynėse Šefieldo komanda įveikė Londono „Arsenal“. Šeimininkai laimėjo 1:0 (1:0) ir turnyrinėje lentelėje pakilo tarp dešimties stipriausių komandų. Vargiai kamuolį kontroliavusi, bet progas kūrusi „Sheffield United“ ekipa pasinaudojo savo galimybe, kai 30-ą minutę įvartį po kampinio pelnė Lysas Moussetas.
2019-10-21

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.