Anglijos „Premier“ lygoje toliau banguotą žaidimą demonstruoja Londono „Chelsea“. Du kartus rungtynėse pirmavę „aristokratai“ išvykoje nesugebėjo įveikti lygos autsaiderių „Sheffield United“ 2:2 (1:1).

Pirmajame kėlinyje „Chelsea“ išsiveržė į priekį po 11-ą minutę Thiago Silvos pelnyto įvarčio. Aikštės šeimininkai nesutriko ir lygybę rungtynėse 32-ą minutę atstatė Jaydenas Bogle‘as.

Po pertraukos situacija kartojosi: po Noni Maduekės smūgio svečiai iš Londono turėjo minimalią persvarą, bet jau per pridėtą laiką pasižymėjusi „Sheffield United“ išplėšė lygiąsias.

„Sheffield“ ekipos gelbėtoju tapo 93-ią minutę įvartį pelnęs Oliveris McBurnie.

Dvi rungtynes šią savaitę sužaidę mėlynieji anksteniame mače 4:3 per pridėtą laiką įveikė šeštoje vietoje žengiančią „Manchester United“.