Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse net 6:0 sutriuškino „Sheffield United“ futbolininkus.

„Kanonieriai“ pirmajame kėlinyje žaidė galingai puolime, dominavo prieš varžovus, iš viso atliko 16 smūgių ir pelnė net penkis įvarčius. „Arsenal“ jau penktąją minutę į priekį išvedė Martinas Odegaardas, netrukus Jaydenas Bogle nukreipė kamuolį į savus vartus, o vėliau įvarčius pridėjo Gabrielis Martinelli, Kai Havertzas ir Declanas Rice‘as.

Antrojo kėlinio pradžioje tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė Benas White‘as ir rezultatas tapo jau net 6:0. „Kanonieriai“ per likusį rungtynių laiką ir toliau kūrė pavojingas progas, bet daugiau kartų nubausti varžovų nebepavyko.

„Arsenal“ tapo pirmąja komanda, pelniusia 5+ įvarčių trejose iš eilės išvykos rungtynėse „Premier“ lygoje.

K.Havertzas pelnytas įvartis buvo 150 000-as įvartis Anglijos aukščiausios lygos istorijoje.

Declanas Rice‘as tiesiogiai prisidėjo prie 10+ įvarčių „Premier“ lygos rungtynėse pirmą kartą savo karjeroje (5 įvarčiai ir 5 rezultatyvūs perdavimai).