• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Liepos 17-20 dienomis Palangoje vyksiantis didžiausias Baltijos šalyse maratoninių „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių festivalis, kurį rengia VšĮ „1000 km lenktynės, bus neeilinis, jubiliejinis, jau 25-asis nuo pat 2000-ųjų besitęsiančioje ir niekada nenutrūkusioje renginio istorijoje.

7

Liepos 17-20 dienomis Palangoje vyksiantis didžiausias Baltijos šalyse maratoninių „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių festivalis, kurį rengia VšĮ „1000 km lenktynės, bus neeilinis, jubiliejinis, jau 25-asis nuo pat 2000-ųjų besitęsiančioje ir niekada nenutrūkusioje renginio istorijoje.

REKLAMA

Gausioje ir intensyvioje lenktynių savaitgalio programoje išskirtinio dėmesio kasmet susilaukia ir „108 km moterų iššūkio“ varžybos, kurių jau niekas nebelaiko skirtomis tik dailiosios lyties atstovėms. Nors čia varžosi moterys, tačiau didžiausias palaikančiųjų gretas sudaro neabejingi jų gerbėjai.

Gražia tradicija tapo ir Moters dienos išvakarėse skelbiama registracija į nuotaikingą, greitai išpopuliarėjusį „108 km moterų iššūkio“ orientacinį ralį, paraiškų pateikimo ir dalyvavimo kuriame sąlygas rasite čia.

REKLAMA
REKLAMA

„Dailiosios lyties atstovėms šventės proga simboliškai dovanodami po tulpės žiedą džiaugiamės kasmet kylančiu moterų iššūkio ralio populiarumu. Dėmesį jam bene geriausiai iliustruoja dalyvių skaičius : pradėję nuo kelių dešimčių ekipažų paskutiniais metais priartėjome prie 100. Neabejoju, jog ir šiemet septintasis paeiliui kartu su moterų televizija TV8 rengiamas dailiosios lyties atstovių iššūkio ralis bus toks pat azartiškas ir patrauklus, o jame bujos ne ką menkesnės aistros, nei pagrindinių lenktynių trasoje“, - sako „Aurum 1006 km lenktynių“ iniciatorius ir organizatorius Darius Jonušis.

REKLAMA

Išskirtinių naujienų „108 km moterų iššūkio“ ralyje šiemet žada ir jo organizatorė Jolanta Iselionienė.

„Jubiliejinės jų istorijoje, 25-osios „Aurum 1006 km lenktynės“, kurių programą papildo ir mūsų renginys, skatina padaryti viską, kad bičiulių būryje smagiai praleista diena prie vairo, kai damų  ekipažai ne tik varžysis 108 km orientacinio ralio trasoje, bet ir privalės atlikti nuotaikingas papildomas užduotis, taptų miela ir įsimintina, - sako J. Iselionienė. - Jei dar neteko dalyvauti šiame ralyje, kviečiame registruotis ir priimti šį iššūkį, o mes pasistengsime nustebinti ne tik pirmą kartą dalyvausiančias, bet ir ištikimiausias šio renginio gerbėjas“.

REKLAMA
REKLAMA

Tad kokiomis gi naujovėmis žada nustebinti „108 km moterų iššūkio“ ralio organizatoriai, jau dabar pradėję „dėlioti“ renginio vaizdingą maršrutą pajūrio keliais ir ruošiantys užduotis būsimųjų varžybų dalyvėms?

„Visų pirma gausesniu įskaitų skaičiumi, o tuo pačiu ir galimybe didesniam renginio dalyvių būriui po varžybų grįžti su apdovanojimais ir įvairiais papildomais prizais, - sako J. Iselionienė. – Be jau daugeliui įprastų bendrosios įskaitos, kurioje varžosi visos iššūkio dalyvės, pirmą kartą dalyvaujančių renginyje įskaitos, kurioje lenktyniaus ekipažai, kurių visos komandos narės dalyvauja pirmą kartą, dviejų narių ar daugiau nei dviejų narių bei elektromobilių įskaitų šiemet ralio protokoluose atsiranda ir trijų iššūkių plius bei įmonių komandinė įskaitos“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Naujai atsiradusioje trys iššūkiai plius įskaitoje varžysis ekipažai, kurių bent viena narė moterų ralyje dalyvauja daugiau nei trečią kartą. Todėl, jeigu teko dalyvauti šiame renginyje jau kelis kartus, organizatoriai kviečia priimti iššūkį dar kartą. 

O jeigu atstovaujate įmonę ir ralyje startuojate dviem ar net daugiau bendraminčių ir bendradarbių ekipažų? Tokiu atveju organizatoriai siūlo rinktis įmonių komandinę įskaitą, kur pagal surinktus ekipažų taškus bus išaiškintos geriausiai pasirodžiusios įmonių komandos.

REKLAMA

„108 km moterų iššūkio“ ralio rengėjai primena, jog visi ekipažai, kaip jau įprasta, važiuos bendro naudojimo keliais, laikydamiesi kelių eismo taisyklių. Kartu jie prašo nepamiršti, jog pramoginiame orientaciniame ralyje neverta beatodairiškai skubėti, nes sėkmę nemenka dalimi lemia sėkmingai įvykdytos tam tikros užduotys.

Bendras „108 km moterų iššūkio“ maršrutas 255 kilometrai, iš kurių – 108 km pagal kelio knygą, o visi kiti kilometrai - pervažiavimai tarp rungčių.

Moterų iššūkio varžybų dalyvės startuos ir finišuos pagrindinėje „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje, o jų nugalėtojos ir prizininkės bus pagerbtos lenktynių didžiojoje scenoje.

REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų