• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nors dauguma sportinių automobilių dar patogiai žiemoja garažuose laukdami ateinančio sezono batalijų, „Aurum 1006 km lenktynės organizatoriai, VšĮ „Promo Events“, jau pradėjo platinti bilietus į liepos 17-20 dienomis Palangoje vyksiantį jubiliejinį, 25-ąjį lenktynių festivalį.

Nors dauguma sportinių automobilių dar patogiai žiemoja garažuose laukdami ateinančio sezono batalijų, „Aurum 1006 km lenktynės organizatoriai, VšĮ „Promo Events“, jau pradėjo platinti bilietus į liepos 17-20 dienomis Palangoje vyksiantį jubiliejinį, 25-ąjį lenktynių festivalį.

REKLAMA

„Į iniciatyvą, ateinančią iš apačios, visada verta įsiklausyti, – sako pagrindinis lenktynių organizatorius, „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis. – Iš tiesų daug kam gali kelti nuostabą, jog dar nepaskelbę registracijos siūlome bilietus į lenktynes. Tačiau šįsyk iniciatyvą parodė renginio gerbėjai, ištikimi žiūrovai, pareiškę, jog bilietas į jubiliejinį lenktynių festivalį – puikiausia naujametinė dovana draugui ar giminaičiui arba net sau pačiam“.

Pasak D. Jonušio, lenktynių organizatoriai, siūlydami bilietus, dviračio neišradinėjo, tačiau pasistengė, kad jie tenkintų kiekvieno, atvyksiančio visoms trims renginio dienoms ar tik pusdieniui, poreikius. Aišku, skirtingos bilietų kainos, skirtingos ir privilegijos, kuriomis žiūrovai galės džiaugtis įsigiję bilietus į vieną ar kitą sektorius.

REKLAMA
REKLAMA

„Promo Events“ lenktynių fanams siūlo kelių rūšių bilietus, tenkinančius labai skirtingų pomėgių greičio ir pramogų fiestos gerbėjų įgeidžius – pradedant abonementais ir baigiant bilietais, suteikiančiais teisę pasistatyti automobilį šalia lenktynių teritorijos esančiame kempinge.

REKLAMA

Kaip ir ankstesniais metais daugiausia galimybių žiūrovams siūlo VIP superfano bilietas, galiojantis visas tris dienas ir atveriantis duris į visus „Aurum 1006 km lenktynių“ festivalio užkulisius.

Nuo VIP bilieto teikiamų privalumų jis skiriasi tuo, jog superfano bilieto turėtojams suteikiama teisė dalyvauti PIT WALK ir patekti į PIT BOX zoną.

Įsigiję šį bilietą galės rinktis statyti savo automobilį VIP aikštelėje ar šalia trasos arba atvažiuoti į renginį su specialiais VIP Shuttle.

REKLAMA
REKLAMA

Šis bilietas suteikia galimybę patogiau stebėti lenktynes bei rezultatus didžiuliuose LED ekranuose VIP pavilijone.

VIP superfano bilietas šiemet siūlo ir nemenką naujovę jauniesiems lenktynių gerbėjams : į VIP superfano Pitbox zoną bus įleidžiami ir vaikai. Jei vaiko ūgis iki 120 cm., čia apsilankyti jis galės tik lydimas suaugusiojo, o jei jis jau aukštesnis nei 120 cm., įvykius iš čia galės stebėti ir be suaugusiojo palydos.

Beje, bilietas į šią zoną būtinas tiek vaikui, tiek suaugusiam.

Daugelis, paklausti kiek trunka „Aurum 1006 km lenktynės“, nemirktelėję atsakytų, jog tris dienas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tačiau renginys ima šurmuliuoti jau trečiadienį, kai pradeda darbą administracinė ir techninė komisijos ir rengiami nuotaikingi komandų pristatymai. Tai unikali galimybė tikriems automobilių sporto aistruoliams pirmiesiems susipažinti su komandomis ir pirmiems pamatyti naujus lenktynių automobilius nemokamai.

Antrus metus iš eilės techninė ir administracinė komisijos dirbs šalia pagrindinių lenktynių miestelio vartų.

Jau pirmosios bilietų pardavimo dienos parodė, jog populiariausi trijų dienų abonementai, kuriuos įsigiję ne tik patenka į bendrą renginio teritoriją, pramogų/koncertų ar Paddock zonas, bet ir, kaip ir pernai, gali nemokamai važinėti iš Palangos į renginio vietą ir atgal Klaipėdos autobusų parko autobusais.

REKLAMA

Įsigiję abonementus žiūrovai gali pasistatyti automobilį nemokamai parkinge, įrengtame atvažiavus nuo Klaipėdos pusės.

Daugelis aistruolių, mėgstančių automobilių sportą, ne visada randa galimybių mėgstamai sporto šakai paskirti visą savaitgalį.

Tokiam žiūrovui puikiausiai tiks vienos dienos bilietas, suteikiantis teisę patekti į bendrą renginio teritoriją ir pramogų/koncertų bei Paddock zonas.

Įsigijęs vienos dienos bilietą jo turėtojas gali nemokamai važinėti iš Palangos į renginio vietą ir atgal jau minėtais Klaipėdos autobusų parko autobusais arba irgi nemokamai pasistatyti savo automobilį parkinge, įrengtame atvažiavus nuo Klaipėdos pusės.

REKLAMA

Be abejo, viena, nors ir labai turininga diena, nesuteiks tiek emocijų, kiek visas lenktynių savaitgalis, nuo ketvirtadienio iki pat šeštadienio vakaro, kai žiūrovus be lenktynių azarto vilios ir pramogų zona su daugybe atrakcijų ir vaikams, ir suaugusiems.

Įsigiję leidimus į VIP zoną galės ne tik patogiai stebėti varžybas, mėgautis skaniausiu maistu ir gėrimais, ne tik kartu sekti komentatorių darbą, bet ir laimėti įvairiausių prizų.

Daugybę vertingų prizų išsiveš ir „Technitis“ žiūrovų slalomo dalyviai, kuriuos šių varžybų organizatoriai kviečia savo automobiliais atvažiuoti nuo Klaipėdos pusės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Beje, įsigiję renginio bilietus (o juos įsigyti galima www.bilietai.lt) be papildomo mokesčio galės apsigyventi renginio teritorijoje esančioje kempingo zonoje, kur bus galima įsikurti su savo kemperiais arba palapinėmis.

Neverta nusiminti ir negalėsiantiems lenktynių dienomis apsilankyti Palangoje. „Aurum 1006 km lenktynių“ festivalį bus galima stebėti TV3 grupės kanalais, o komentarus iš renginio vietos klausyti per internetinį lenktynių radiją.

Renginio partneris, Klaipėdos autobusų parkas, žiūrovus nemokamai vežios iš Palangos (stotelė Vytauto g. prie bažnyčios) į renginio trasą ir atgal, o atvykstančių savo automobiliais renginio teritorijoje lauks įrengti parkingai. Nemokamas atvažiavus nuo Klaipėdos pusės, o mokamas – renginio teritorijoje.

REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų