Prancūzijos futbolo lygoje pergales iškovojo šalies čempionas „Monaco“ ir pirmenybių lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“.

„Monaco“ savo aikštėje 3:2 (0:1) įveikė „Troyes“, kuriems abu įvarčius pelnė Hyun-Jun Sukas (25, 50 minutėmis).

Nors šeimininkai atsiliko 0:2, sugebėjo išsigelbėti. 70-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Mathieu Deplagne. 85-ąją ir 88-ąją tikslus buvo šeimininkų futbolininkas Guido Carrillo.

PSG namuose 3:1 (1:0) nugalėjo „Lille“.

Pastarajam 86-ąją minutę įvartį pelnė Anwaras El Ghazi, PSG gretose pasižymėjo Angelis Di Maria (28 min.), Javieras Pastore (49 min.) ir Kylianas Mbappe (93 min.). A. Di Maria bei K. Mbappe atliko ir po rezultatyvų perdavimą.

„Saint-Germain“ (44 taškai) lyderiauja. „Monaco“ (35 tšk.) – antras.