Po Superlygos griūties „Liverpool“ savininkas atsiprašė sirgalių, žaidėjų ir trenerio

„Liverpool“ savininkas Johnas Henry kreipėsi į komandos sirgalius po Superlygos griūties ir atsiprašė ne tik jų, bet ir trenerio Jurgeno Kloppo.

Jo pozicija pasidalijo oficiali klubo svetainė.

„Atsiprašau visų „Liverpool“ sirgalių už suteiktas blogas emocijas. „Superlygos“ projekto neįmanoma įgyvendinti be sirgalių palaikymo. Mes jus išgirdome ir sureagavome. Taip pat atsiprašau Jurgeno Kloppo ir komandos žaidėjų. Jie neturi nieko bendro su situacija“, – cituoja klubo spaudos tarnyba.

Superlygos projektas buvo sustabdytas, kai iš jo pasitraukė šeši Anglijos klubai ir „AC Milan“.

Tv3.lt primena, kad sekmadienio vakarą visą – ne tik sporto – pasaulį sudrebino žinia apie turtingųjų futbolo klubų atsiskyrimą nuo UEFA ir kuriamą naują turnyrą – „Superlygą“. Tai iš karto įžiebė karą Europos futbole.

Viso 12 klubų – „Manchester United“, „Manchester City“, „Chelsea“, „Arsenal“, „Liverpool“, „Tottenham Hotspur“, „Real“, „Barcelona“, „Atletico“, „Juventus“, „Inter“ ir „AC Milan“ – paskelbė įkuriantys naują turnyrą.

Jie neslepė ambicijų prisivilioti dar tris klubus, kurie nuo pradžių kritikavo „Superlygos“ idėją – PSG, „Bayern“ ir „Borussia“.

Šie 15 klubų turėjo būti steigėjais ir turėti nuolatinę vietą turnyre, o dar penkios komandos patekti atrankos būdu.

UEFA po tokio žingsnio pakilo į karą – pranešė, kad „Superlygos“ klubų žaidėjams bus draudžiama žaisti pasaulio ir Europos čempionatuose, o patys klubai gali būti išmesti iš nacionalinių čempionatų.

Tokį komandų žingsnį pasmerkė ir ištikimiausi sirgaliai, apkaltinę vadovus gobšumu ir futbolo griovimu, naikinant sportinį principą.

„Manchester City“ strategas Pepas Guardiola sakė, kad siūloma „Superlyga“ yra „ne sportas“.

„Tai nėra sportas, kai tu neturi jokio ryšio tarp pastangų ir sėkmės. Tai ne sportas, jeigu nesvarbu, kad tu pralaimėsi. Daug kartų sakiau, noriu geriausių įmanomų varžybų. Neteisinga, jeigu komandos kovoje dėl pirmų vietų ir negali būti kvalifikuotos“, – sakė P.Guardiola.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų