Ketvirtadienį Eurolygoje dramatišką pergalę iškovojo Berlyno ALBA (11/18) ekipa, kuri svečiuose 95:89 (23:20, 20:22, 27:21, 25:16) palaužė Vilerbano ASVEL (12/17) ekipą bei iškovojo antrą pergalę iš eilės.

ASVEL tai buvo jau trečioji nesėkmė iš eilės po septynių pergalių serijos.

Pirmose tarpusavio rungtynėse ALBA pergalę šventė rezultatu 76:75.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavo ASVEL, kuri antrame kėlinyje turėjo ir dešimties taškų pranašumą. Visgi jau trečiojo kėlinio pradžioje ALBA pavyko trumpam persverti ir rezultatą savo naudai, o nuo tada rungtynės vyko taškas į tašką.

Likus žaisti 55 sekundes ALBA ekipą į priekį tolimu metimu išvedė Simone‘as Fontecchio, o kitoje atakoje Guerschonas Yabusele prametė dvitaškį. Likus žaisti 18 sekundžių S.Fontecchio realizavo vieną baudą iš dviejų, skubotoje atakoje ASVEL vėl atakavo netaikliai, o ALBA pergalę užtikrino Marcuso Erikssono baudos metimai – 95:89.

ASVEL: Guerschonas Yabusele 20, Williamas Howardas 15, Ismaelis Bako ir Norrisas Cole‘as – po 12.

ALBA: Peytonas Siva 21, Simone‘as Fontecchio 19, Marcusas Erikssonas 14, Johannesas Thiemannas 13.