Penktadienį Eurolygoje jau 12-ą pergalę per 13 rungtynių iškovojo Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“, kuri svečiuose po atkaklios kovos 90:86 (20:18, 20:20, 19:22, 31:26) palaužė Vilerbano ASVEL ekipą.

E.Ulanovas per 11 min. 23 sek. taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui ASVEL turėjo 2 taškų persvarą (74:72), tačiau tada Janas Vesely pelnė dvitaškį, o Lorenzo Brownas pridėjo tolimą metimą ir „Fenerbahče“ išsiveržė į priekį 77:76.

Likus žaisti minutei rezultatas vėl buvo lygus (84:84), tačiau tada J.Vesely pataikė vieną baudą iš dviejų, Norrisas Cole‘as prametė tritaškį, o į tai Nando De Colo atsakė tiksliu tolimu metimu ir svečiai įgavo 4 taškų pranašumą (88:84), kurį išlaikė iki pat susitikimo pabaigos.

ASVEL: Davidas Lighty 15, Norrisas Cole‘as ir Ismaelis Bako – po 14, Williamas Howardas 12, Guershonas Yabusele 10.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 24, Marko Guduričius ir Dyshawnas Pierre‘as – po 13, Kyle‘as Brandonas O‘quinnas – po 11.