• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Švedijoje dramatiškai baigėsi Europos „Ironman 70.3“ triatlono čempionatas.

Švedijoje dramatiškai baigėsi Europos „Ironman 70.3“ triatlono čempionatas.

REKLAMA

Moterų varžybose vokietės Caroline Pohle ir Lena Meissner kartu kirto finišo liniją. Jų laikas buvo vienodas – 4 valandos 5 minutės ir 33 sekundės. Visgi, teisėjai pranešė, kad L. Meissner finišavo pirma ir buvo paskelbta čempione, nors „Ironman“ sekiklis rodė kiek kitokią informaciją.

Tuo drama nesibaigė. Buvo pateiktas protestas ir teisėjai galiausiai nustatė, kad L. Meissner finišo tiesiojoje neleistinai blokavo varžovę, tad čempione buvo paskelbta C. Pohle, o L. Meissner tenkinosi sidabru.

REKLAMA
REKLAMA

„Protestas buvo patenkintas ir aš nebesu Europos čempionė. Tiesą pasakius, man plyšta širdis. Ačiū visiems už palaikymą“, – rašė L. Meissner.

Čempionate startavo ir keletas lietuvių, bet nė vienas iš jų nefinišavo greičiau nei per 5 val. ir tarp lyderių nepateko.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų