Įspūdingą pergalę NBA iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (9/21) komanda.

Lietuvio klubas svečiuose 113:110 (24:28, 21:23, 30:27, 38:32) įveikė Oklahomos „Thunder“ (8/19) ekipą.

„Pelicans“ pergalę nulėmė Devonte Grahamo metimas praktiškai per visą aikštę.

Likus žaisti 2,3 sekundėms Shai Gilgeous-Alexanderis lygino rezultatą. Po to kamuolys atsidarė D.Grahamo rankose ir per visą aikštę sviestas kamuolys perskrodė krepšio tinklelį.

„Aš tikėjau, kad kamuolys gali įkristi. Tačiau kai jis įkrito, to negalėjau suvokti“, - sakė 34 taškus pelnęs Brandonas Ingramas.

Dvikovos herojus iš viso surinko 15 taškų ir atliko aštuonis perdavimus.

J.Valančiūnas per 34 minutes pelnė 19 taškų (7/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 16, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, 4 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Thunder“ antrajame kėlinyje turėjo dvikovos rekordinę, 12 taškų pranašumą. Tačiau „Pelicans“ pavijo ir antroje mačo pusėje nei viena ekipa nepirmavo didesniu nei keturių taškų persvara.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 34 (8 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 19 (16 atk. kam.), Devonte Grahamas 15, Joshas Hartas 11.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 33, Joshas Gildey ir Kenrichas Williamsas po 17, Mike’as Muscala po 16.