Trijų pralaimėjimų atkarpą Eurolygoje nutraukė Sankt Peterburgo „Zenit“ (9/6) komanda su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu.

Rusijos klubas svečiuose 71:61 (21:18, 12:14, 21:17, 17:12) pranoko Vilerbano ASVEL (7/8) komandą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui turnyre.

M.Kuzminskas nerungtyniavo, o A.Gudaitis per 12 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, 2 sykius prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Pirmoji rungtynių pusė klostėsi apylygiai. Skirtumas tarp ekipų ėmė ryškėti po didžiosios pertraukos.

Būtent trečią kėlinį rusai pradėjo sėkminga atkarpa 13:2 ir įsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu (44:34).

Tokį pat pranašumą svečiai laikė ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje (67:57). Vis dėlto, aikštės šeimininkai pelnė keturis taškus be atsako ir ėmė gaivinti intrigą susitikime (67:61).

Nepaisant to, greitai varžovų bandymas buvo užgesintas: dvitaškį pelnė Alexas Poythressas, du baudų metimus realizavo Jordanas Loydas ir svečiai atstatė dviženklį atstumą bei pasiekė pergalę – 71:61.

Prancūzai šiose rungtynėse pataikė vos 1 tritaškį iš 12 bandymų (8 proc.).

„Zenit“: Alexas Poythressas 16 (7/8 dvit., 2/2 baud.), Jordanas Loydas 15 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Billy Baronas 14, Jordanas Mickey 10 (7 atk. kam.).

ASVEL: Williamas Howardas 12 (4/4 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), Chrisas Jonesas 11, Elie Okobo 9, Marcosas Knightas 8.