Eurolygos penkioliktajame ture Kauno „Žalgiris“ (3/12) dramatiškame trileryje išplėšė pratęsimą, bet galiausiai nusileido Donato Motiejūno atstovaujamam  „Monaco“  klubui rezultatu 98:107 (21:22, 22:26, 27:13, 25:34, 3:12).

Dramatiškoje kovoje netrūko emocijų bei gražių abiejų komandos atakų. Bet žalgiriečiams laimėti ir puikiai šiandien atakavęs snaiperis Artūras Milaknis.

Jis mače iš viso pataikė penkis tritaškius iš septynių bei surinko 19 taškų.

„Reikia pasveikinti Monako komandą ir Donatą su pergale. Tokios kažkodėl nesigavusios rungtynės. Dvejopas jausmas buvo jas žaisti. Labai skyrėsi pirmoji ir antroji pusė energijos prasme, bet šalto proto neišlaikėme ir kažkaip visas rungtynes nesugebėjome solidžiai gintis.

Nesame tokie talentingi puolime prieš kitas Eurolygos komandas. Tai manau, kad dėl to daugiausiai šiandien ir pralaimėjome“, – po mačo sakė A. Milaknis.

Kaip suprantu, ateidami kalbėjotės apie baudą jeigu komentuosite teisėjų sprendimus. Ar klystu?

Pasiklausiau Almanto (žalgiriečių spaudos atstovas,- aut. past.), kiek kainuoja. Ne, niekada nekomentuoju to. Gerbiu kiekvieno darbą.

Aišku šiaip ar taip gaila, nes orėtųsi bent šiek tiek pagarbos, nes kartais atrodo, kad kai kurie epizodai netraktuojami galbūt vienodai.

To truputį trūksta, bet aš pilnai suprantu: kiekvienas dirba savo darbą. Buvo spaudimo ir visą kitą. Nesinor labai ir plėstis.

Kalbėjote apie gynybos trūkumą. Kodėl per ketvirtąjį kėlinį buvo praleisit net 34 taškai?

Nežinau. Reiktų pasižiūrėti viską ir analizuoti. Kažkaip pamiršome gal. Iš tikrųjų daugiau buvo dirbama pastarąja savaitę ties switch all gynybos. Stengėmės kažkiek puolimą ruošti, nes turime problemą prieš tą gynybą.

Gal kažkie pasimiršo kiti dalykai. Net nežinau, ar primiršome pagrindines gynybos taisykles, iš kurios pusės ir kada ateina pagalba. Būtina dar ir dar dirbti treniruotėse. Tokia jau esame komanda šiemet, kad reikia dirbti ir dirbti daug.

GallKai kurios pagalbos buvo stipriai pavėluotos iš stipriosios pusės. Kažkur buvo ir gerų epizodų.

Edgaro pataikytas metimas paskutinėmis sekundėmis turėjo tokį psichologinį postūmį duoti. Kodėl vis dėlto to smūgio nebuvo?

Tikrai buvau užtikrintas, kad dabar bus tas momentas, kada tikrai atsispirsime ir sužaisime tas penkias minutes kaip iš natų, viskas klostyss gerai.

Atrodo, kad kai kuriuose metimuose pritrūko tarsi vieno žingsnio. Lukas gerai įeina į baudos aikštelę, bet anksčiau dar vieną žingsnį žengdavo ir mesdavo į krepšį, o dabar atrodo vieno vis to žingsnio pritrūko ir metimas trumpas, netaiklus.

Gal pritrūko drąsos, atsakomybės. Toks tas pratęsimas keistas ir gavosi. Tikrai aš galvojau, kad jis bus kitoks, bet gavosi taip, kaip gavosi.