Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Naujojo Orleano „Pelicans“ NBA sezoną pradėjo vos viena pergale paskutinius šešis mačus.

Naujojo Orleano „Pelicans“ NBA sezoną pradėjo vos viena pergale paskutinius šešis mačus.

REKLAMA

Po dar vieno pralaimėjimo „Pelicans“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas išsakė savo nuomonę, ko reikia komandai, kad ši žaistų geriau ir surastų kelią į pergales.

„Turime žaisti geriau, turime geriau gintis, ypatingai rungtynių pabaigoje. Turime geriau dalintis kamuoliu, buvome apstingę, ne taip agresyviai įkirsdavome į baudos aikštelę. Turime gerinti šiuos dalykus. Žinoma, lengva pasakyti ir sunku tai padaryti.

Žinote, sunku žaisti gerai visas 48 minutes. Rungtynių metu būna gerų ir blogų momentų. Jei galėtume ilgiau rodyti gerą žaidimą ir pašalinti tas blogas atkarpas, būtume geresni. Bet turime tai daryti, ne tik kalbėti.

Visi norime žaisti ir tą daryti gerai. Į mūsų žaidimą reikia įnešti agresyvumo, protingų sprendimų ir bus daug geriau, bet ne visada tai pavyksta padaryti.

REKLAMA

Nors aš žaidžiu daugiau minučių nei įprastai karjeroje, tačiau kol esu sveikas, tol stengsiuosi rungtyniauti kaip įmanoma geriausiai ir padėti komandai laimėti. Aš nežiūriu į minutes, žiūriu į produktyvumą. Stengiuosi daryti, ką galiu. Žinoma, kažkas pavyksta, kažkas ne, tačiau bandau ištaisyti blogus dalykus“, – kalbėjo lietuvis.

J.Valančiūnas šį sezoną per vidutiniškai 35 minutes renka po 17 taškų, atkovoja po 15 atšokusių kamuolių ir blokuoja 1,2 metimo.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų