Pasaulio futbolo čempionatas: Ibros atsikratę švedai ir žiaurią istoriją paneigti sieksiantys vokiečiai F grupės apžvalga

Jau birželio 14 dieną Rusijoje prasidės laukiamiausias metų sporto įvykis – pasaulio futbolo čempionatas. Turnyro atidarymo rungtynėse rusai susitiks su Saudo Arabija, o vėliau aistros įsuks ir kitas rinktines.

Mėnesį truksiančioje futbolo fiestoje varžysis 32 rinktinės. Vienos jų atvažiuoja tik taurės, kitos siekas paneigti prognozes ir gerai praleisti laiką.

Tv3.lt kviečia susipažinti su F grupe. Portalas kiekvieną dieną pristatys vis kitą grupę. Čia rasite viską – rinktinių sudėtis, apžvalgą, prognozę ir tvarkaraštį.

Susipažinti su A grupe galite ČIA.

Susipažinti su B grupe galite ČIA.

Susipažinti su C grupe galite ČIA.

Susipažinti su D grupe galite ČIA.

Susipažinti su E grupe galite ČIA.

Vokietija

Sudėtis. Vartininkai: Manuelis Neueris, Kevinas Trappas, Marcas Andre ter Stegenas. Gynėjai: Marvinas Plattenhardtas, Jonas Hectoras, Mathiasas Ginteris, Matsas Hummelsas, Niklas Sule, Antonio Rudigeris, Jerome’as Boatengas, Joshua Kimnichas. Saugai/puolėjai: Sami Khedira, Julianas Draxleris, Toni Kroosas, Timo Werneris, Mesutas Ozilas, Marco Reusas, Thomas Mulleris, Leonas Goretzka, Sebastianas Rudy, Julianas Brandtas, Ilkay’us Gundoganas ir Mario Gomezas.

REKLAMA

Treneris. Joachimas Lowas

Žvaigždė. T.Kroosas.

FIFA reitingas. 1.

Apžvalga. Vokietija išlaikė savo stiprybes, kurias turėjo ir prieš ketverius metus Brazilijoje, kai tapo pasaulio čempione. Atrankoje vokiečiai nė karto nepralaimėjo, mušė 43 kartus, o praleido vos keturis.

Vokiečiai išlaikė savo liniją. Tai komanda, kurioje vyrauja puiki atmosfera ir yra įsišaknijęs tikėjimas, kad grupė stiprių žaidėjų visada pranoks pavienius, individualius talentus.

J.Lowas ruošdamas komandą naudoja pažangiausias statistikos rinkimo ir analizavimo technologijas, tad ir vėl matysime gerai organizuotą, labai protingą futbolą, kuriame kiekvienas judesys yra tinkamai pasvertas.

Patys vokiečiai tiki, kad ši rinktinė yra labiau subalansuota nei 2014 metais, bet pagrindiniai varžovai taip pat patobulėjo.

Vokietija nedemonstravo labai gero žaidimo draugiškose rungtynėse prieš čempionatą ir prieš juos – nepalanki istorija.

2006 ir 2010 metais pasaulio čempionais tapę italai ir ispanai sekančiuose turnyruose net neįveikdavo grupės etapo. Vis tik Vokietija turėtų tapti ta rinktine, kuri nutrauks šią tendenciją.

Meksika

Sudėtis. Vartininkai: Jose Corona, Alfredo Talavera, Guillermo Ochoa. Gynėjai: Huga Ayala, Carlosas Salcedo, Rafaelis Marquezas, Diego Reyesas, Hectoras Moreno, Hectoras Herrera, Edsonas Alvarezas. Saugai/puolėjai: Jonathanas dos Santosas, Miguelis Layunas, Giovani dos Santosas, Jesusas Corona, Andresas Guardado, Javieras Aquino, Jesusas Gallardo, Marco Fabiani, Raulis Jimenezas, Carlosas Vela, Javieras Hernandezas, Oribe Peralta, Hirvingas Lozano.

Treneris. Juanas Carlosas Osario.

Žvaigždė. J.Hernandezas/H.Lozano.

FIFA reitingas. 15.

Apžvalga. Meksikiečių stiprybė išlieka jų gynyboje, tačiau gerus dalykus nusveria prasti saugų grandyje. Viena didžiausių šios rinktinės ydų yra ta, kad saugai nesugeba užtikrintai perimti ir kontroliuoti kamuolio, o būtent tai yra viena iš sėkmės sudedamųjų dalių.

Kritikos sulaukia ir treneris J.C.Osario, dėl kartais priimamų keistų sprendimų.

Prieš pat čempionatą meksikiečius sukrėtė ir skandalas – rinktinės lyderiai visą parą šėlo su prostitutėmis, išsinuomoję tam namą.

REKLAMA

Rinktinėje ir vėl bus visų laikų rezultatyviausias Meksikos puolėjas J.Hernandezas, bet jam konkurenciją sudarys jaunasis H.Lozano, sužaidęs neblogą debiutinį sezoną Europoje, olandų PSV klube.

Švedija

Sudėtis. Vartininkai: Robinas Olsenas, Karlas-Johnas Johnssonas, Kristofferis Nordfeldtas. Gynėjai: Mikaelis Lustigas, Victoras Lindelofas, Andreas Granqvistas, Martinas Olssonas, Ludwigas Augustinssonas, Filipas Helanderis, Emilis Krafthas, Pontus Janssonas. Saugai/puolėjai: Sebastianas Larrsonas, Albinas Ekdalis, Emilis Forsbergas, Gustavas Svessonas, Oscaras Hiljemarkas, Viktoras Claessonas, Marcusas Rohdenas, Jimmy Durmazas, Marcusas Bergas, Johnas Guidetti, Ola Toivonenas, Kiese’as Isaacas Thelinas.

Treneris. Janne’as Anderssonas.

Žvaigždė. M.Bergas/E.Forsbergas.

FIFA reitingas. 23.

Apžvalga. Kad ir kaip tai skambėtų, reikia pripažinti, kad Švedijos rinktinė be Zlatano Ibrahimovičiaus yra geresnė. Aikštingo veterano pasitraukimas suvienijo žaidėjus, kurie dabar yra kaip vienas kumštis.

Rinktinėje nebėra žvaigždės, svarbesnės už visus likusius jos narius.

Fiziškai itin stipriai komandai vadovauja modernus treneris J.Anderssonas, sukūręs itin organizuotą žaidimo planą. Nepaisant visų stiprybių, Švedijos rinktinėje trūksta aukščiausio lygio žaidėjų.

Rinktinės lyderiais turėtų būti M.Bergas, atrankoje pelnęs aštuonis įvarčius ir puikiu aikštės matymu pasižymintis bei improvizuoti nevengiantis E.Forsbergas.

Pietų Korėja

Sudėtis. Vartininkai: Kimas Seunggyunas, Kimas Jonhyeonas, Jo Hyeonwoo. Gynėjai: Lee Youngas, Jungas Seunghyunas, Ohas Bansukas, Yunas Youngsunas, Parkas Jooho, Kimas Minwoo, Hongas Chulas, Kimas Younggwonas, Jangas Hyunsoo, Go Yohanas. Saugai/puolėjai: Ju Sejongas, Lee Seungwoo, Koo Jacheolas, Jungas Wooyoungas, Ki Sungyuengas, Lee Jaesungas, Moonas Seonminas, Sonas Heungminas, Kimas Shinwookas, Hwangas Heechanas.

Treneris. Shinas Tae-Yongas

Žvaigždė. Sonas Heung-Minas.

FIFA reitingas. 61.

Apžvalga. Pietų Korėjos rinktinė pasižymi nežmonišku greičiu, su kuriuo varžovams tvarkytis sekasi sunkiai. Rinktinę į priekį veda „Tottenham Hotspur“ žvaigždė Sonas Heung-Minas, sužaidęs nuostabų sezoną. Korėjiečiai turi ir daugiau apdovanotų talentu žaidėjų, kurie ves rinktinę į priekį.

REKLAMA

Jeigu puolime ši rinktinė yra tikrai pavojinga, tai gynybinė linija daro daug klaidų ir nėra patikima.

Būtent tuo tikrai stengsis pasinaudoti kitos grupės ekipos.

Prognozė. 1. Vokietija 2. Švedija 3. Meksika 4. Pietų Korėja. Vokiečiai yra akivaizdūs grupės favoritai ir neturėtų turėti problemų, užsitikrinant pirmą vietą. Dėl antro kelialapio kovos visos likusios rinktinės. Vis tik tikėtina, kad švedai žengs toliau vien dėl puikaus trenerio darbo, kas turėtų tapti pranašumu prieš panašaus talento Meksiką ir Pietų Korėją.

Tvarkaraštis.

Birželio 17 d., 18 val. Vokietija – Meksika

Birželio 18 d., 15 val. Švedija – Pietų Korėja


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų