Prieš sezoną naujai susibūręs Erikos Kliokmanaitės ir Monikos Paulikienės duetas jau vasaros pradžioje iškovojo pirmąjį trofėjų. Lietuvės triumfavo pirmą kartą Klaipėdoje surengtame „Pro Beach Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre.

Fantastišką palaikymą Klaipėdos Jono kalnelyje turėjusios lietuvės finale 2-0 (21:19, 21:18) nugalėjo slovėnes Tjasą Kotnik ir Tajdą Lovsin.

Lietuvos paplūdimio tinklininkės iniciatyvą savo rankose turėjo nuo pat susitikimo pradžios. Visgi pirmojo seto viduryje žaidimas išsilygino, tačiau E. Kliokmanaitės blokai bei pasiaukojantis M. Paulikienės žaidimas leido išsaugoti pranašumą.

Antrajame sete jau slovėnės pirmavo didesnę laiko dalį, tačiau aistringai sirgalių palaikomos lietuvės seto pabaigoje perėmė iniciatyvą ir galingai bei pergalingai užbaigė pirmenybes.

„Nuostabios emocijos. Ačiū žiūrovams ir Klaipėda – j0s nuostabūs. Tai yra nerealu ir labai gera“, - sakė M. Paulikienė.

E. Kliokmanaitė pridūrė, kad pergalę lėmė didžiulis noras. Ji taip pat pasveikino visus Tėvo dienos proga. Sportininkės taip pat neslėpė ambicijų šiemet sudalyvauti Europos čempionate.

Už pergalę turnyre M. Paulikienei ir E. Kliokmanaitei atiteko po 200 pasaulio reitingo taškų. Tai turėtų atverti duris į kitus „Pro Beach Tour“ turnyrus.

Primename, kad penktąsias vietas Klaipėdoje užėmė Ieva Dumbauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė bei Audrius Knašas ir Patrikas Stankevičius. Jiems atiteko po 120 pasaulio reitingo taškų.

Vyrų turnyre triumfavo favoritai austrai Julianas Horlas ir buvęs pasaulio bei Europos čempionatų prizininkas Alexanderis Horstas. Jie finale 2-0 pranoko Izraelio atstovus Eyloną Elazarą ir Netanelą Amiramą Ohaną.

Iš viso Klaipėdoje varžėsi net 26 šalių tinklininkai.