Nufilmuota: kolegos sužinoję apie Bryanto žūtį nesulaikė ašarų

NBA legendos Kobe Bryanto ir jo dukros žūtis sukrėtė visą sporto pasaulį ir net sutrikdė daugybę sporto rungtynių. Arenose šokiruoti krepšininkai liejo ašaras, o kai kurie net atsisakė išbėgti į aikštelę. Gedulo žinutės skrieja iš viso pasaulio. Los Andželo krepšinio ikoną pagerbė ir prieš jį rungtyniavę lietuviai.

Taip sukrėsta NBA lyga dar nebuvo. Denveryje krepšininkai šokiruojančią naujieną išgirdo likus pusvalandžiui iki rungtynių. Sukrėstas Bryanto bendražygis rinktinėje Tysonas Chandleris nesulaiko ašarų ir dėl užplūdusių emocijų gausos net nepasirodo aikštelėje mače tarp „Nuggets“ ir „Rockets“.

NBA lyga net svarstė atšaukti visas sekmadienio rungtynes. Daugelį krepšininkų gniuždanti žinia pasiekė jau arenose.

Prieš visas dvikovas Kobe Bryantas pagerbtas tylos minute ir štai taip žaidėjai išnaudoja 24 sekundes atakai be aktyvių veiksmų. Iškart po klaidos komanda perėmusi kamuolį pažeidžia 8 sekundžių taisyklę ir specialiai nepersivaro kamuolio į priešininkų pusę. Tai skaičių simbolika.

NBA lygoje Bryantas žaidė 24-tu ir 8-tu numeriu pažymėtais marškinėliais.

Prieš rungtynes Niujorke „Nets“ žvaigždė Kyrie Irvingas išgirdęs apie tragediją paliko vietos areną ir atsisakė žaisti prieš „Knicks“, o „Golden State Worriors“ komanda nutraukė treniruotę.

„Ši žinia labai mus sukrėtė. Trūksta žodžių. Jis palietė tiek daug gyvenimų. Tai didelė tragedija krepšiniui. Jis buvo neeilinė asmenybė, jo DNR galima sulyginti su Michael Jordonu ar Tigeriu Woodsu. Mums dar visiems šokas, atleiskite trūksta žodžių. Turiu eiti kažką pasakyti savo žaidėjams.“

O vaizdai užfiksuoti Los Andželo oro uoste, kur ką tik nusileido lėktuvas su visa „Lakers“ komanda. Žaidėjai prieš kelias akimirkas išgirdo šokiruojančią žinią po išvykos rungtynių. Didžiausia lygos žvaigždė Lebronas Jamesas šluostosi ašaras ir žingsniuoja visiškai priblokštas. Neįtikėtinas sutapimas. Prieš mažiau nei parą iki tragedijos jis aplenkė Kobe Bryantą visų laikų rezultatyviausių žaidėjų sąraše , o po istorinio vakaro negailėjo gerų žodžių „Lakers“ legendai su kuria kartu laimėjo du olimpinius aukso medalius Jungtinių Valstijų rinktinėje. Maža to, pats Bryantas paskutinį savo įrašą socialiniame tinkle skyrė būtent Lebronui Jamesui ir jo istoriniam pasiekimui.

REKLAMA

Tragedija už Atlanto sujaudino ir Lietuvos krepšinio bendruomenę. Prisiminimais socialiniuose tinkluose pasidalino buvę rinktinės krepšininkai: Šarūnas Jasikevičius, Martynas Pocius, Rimantas Kaukėnas, Kšyštofas Lavrinovičius. Lietuviai prieš Bryanto atstovaujamą Jungtinių Valstijų rinktinę žaidė 2008-taisiais ir 2012-taisiais Londono olimpinėse žaidynėse.

Krepšinio ikonai skirtos gedulo žinutės užtvindė socialinius tinklus. Po nelaimės pasipylė siūlymai, kaip pagerbti penkis kart NBA čempioną. Vieni nori keisti lygos logotipą ir padaryti jį su Bryanto atvaizdu, kiti pervadinti Los Andželo areną ir pagrindinę miesto gatvę buvusio krepšininko vardu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų