„Grammy“ apdovanojimuose širdį verianti Keys daina Bryantui ir jo dukrai: sunku sulaikyti ašaras

Sekmadienio vakarą visą pasaulį sukrėtė žinia. Būdamas 41-erių tragiškoje sraigtasparnio avarijoje žuvo legendinis NBA krepšininkas ir vienas žymiausių krepšininkų istorijoje, Kobe Bryantas. Kaip vėliau paaiškėjo, su sportininku taip pat keliavo jo 13-metė dukra Gianna, kuri taip pat neišgyveno.

Ši žinia sukrėtė ne tik krepšinio pasaulio atstovus, bet ir daugelį kitų. Sekmadienio vakarą vykusiuose „Grammy“ apdovanojimuose buvo pagerbtas Kobe Bryantas ir jo dukra. Jiems Alicia Keys skyrė jautrią dainą.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Grammy“ apdovanojimuose širdį verianti Keys daina Bryantui ir jo dukrai: sunku sulaikyti ašaras

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Kobe Beanas Bryantas gimė 1978 m. rugpjūčio 23 d. 1996 m. NBA naujokų biržoje 13-uoju šaukimu jį pakvietė Šarlotės „Hornets“, tačiau šios komandos marškinėlių taip ir nevilkėjo, nes buvo iškeistas į Los Andželo „Lakers“. K. Bryantas yra pirmasis krepšininkas į NBA pašauktas iš vidurinės mokyklos. „Lakers“ klube K. Bryantas ir praleido visą savo krepšininko karjerą, trukusią nuo 1996 iki 2016 metų.

Su Los Andželo klubu K. Bryantas 5 kartus tapo NBA čempionu (2000 m., 2001 m., 2002 m., 2009 m. ir 2010 m.), 2 kartus NBA finalų serijos naudingiausiu žaidėju, 2008 m. tapo NBA reguliaraus sezono naudingiausiu žaidėju. Krepšininkas 11 kartų išrinktas į pirmąją geriausiųjų NBA komandą, 18 kartų žaidė Visų žvaigždžių rungtynėse, 4 kartus pripažintas naudingiausių jų žaidėju.

Teigiama, kad krepšininkas tragiškai žuvo skrisdamas sraigtasparnio avarijoje.

Netrukus žinią patvirtino ir visi JAV žiniasklaidos gigantai: NBC, CNN, ESPN.

Vėliau patvirtinta, kad orlaivyje nebuvo daugiau K. Bryanto šeimos narių. Manoma, kad Kobe skrido į treniruočių stovyklą. Gianna ten lankydavo treniruotes.

Tą patį vakarą, Los Angele vyko „Grammy“ muzikos apdovanojimai. Sukrėstos šios tragiškos netekties pramogų pasaulio žvaigždės negailėjo užuojautos. K.Bryantui bei jo šeimai Alicia Keys su grupe „Boyz II Men“ atliko dainą „It’s So Hard To Say Goodbye“.

Klausydamiesi šios akustinės dainos, salėje esantys žmonės sunkiai tramdė ašaras.

Tiesa, K.Bryanto gedi ir Lietuvos piliečiai. Daugiau apie tai galite skaityti čia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų