Neįveiktos atrankos Agnė Šerkšnienė nesureikšmino: „Esu patenkinta vien tuo, kad čia esu“

Dar vienam Lietuvos olimpiečiui Tokijo žaidynės baigėsi vos prasidėjusios – Agnei Šerkšnienei nepavyko nustebinti ir 400 m bėgimo atrankoje mūsiškė sustojo ties atrankos barjeru. Tiesa, tai nuotaikos debiutantei nesugadino.

A. Šerkšnienė dalyvavo penktame iš šešių 400 m atrankos bėgimų ir šiame užėmė 7-ąją vietą – distanciją įveikė per 52,78 sek.

Tai – kiek prastenis rezultatas nei geriausias mūsiškės sezono pasiekimas ir dviem sekundėmis prastesnis nei asmeninis rekordas.

Į pusfinalį toliau žengė tik trys greičiausi kiekvieno atrankos bėgimo dalyviai ir 6 greičiausi atletai po jų. Tai reiškia, kad A. Šerkšnienės pasirodymas Tokijo žaidynėse yra baigtas.

Bėgimas labai patiko, buvo smagu bėgti tokiame stadione. Aišku, tuščias, bet įspūdis didžiulis. Visada mėgstu dalyvauti tokiose didelėse varžybose

Džiaugiuosi, kad čia esu ir bėgau. Rezultato prasme tikėjausi geresnio, bet nesureikšminu labai – tai pirmos žaidynės ir nebūtinai buvo tikslas patekti į pusfinalį, finalą. Visada norisi sudalyvauti geriausiai, kaip gali – neturėjau išankstinio lūkesčio. Esu patenkinta vien tuo, kad čia esu ir galėjau bėgti“, – po finišo džiaugsmo ir juoko neslėpė A. Šerkšnienė.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lengvoji atletika: L. Jasiūnaitė, A. Šerkšnienė ir G. Truskauskas

Mūsiškės bėgime stipriausia buvo jamaikietė Anna Stephenie McPherson (50,89 sek.)

„Tokiose varžybose pirmą kartą bėgau vidiniu taku, visada gaudavau kraštinį. Startavau susikaupusi savo bėgimui, bet po pirmo posūkio pastebėjau, kad esu gan netoli lyderės ir dingtelėjo mintis, kad gal per greita pradžia. Bet tada pavyko susikaupti savo bėgimui, tempui. Vėliau iškilo niuansų dėl kurių ne visai sklandžiai pavyko bėgimas, bet priekaištų neturiu“, – šyptelėjo lietuvė.

Sportininkės pasirodymą atrankoje pamatykite čia:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų