Pirmadienį Tokijo olimpinėse žaidynėse užfiksuota dar viena neįtikėtina istorija olimpiniame stadione.

1500 metrų bėgime Nyderlandų žvaigždė ir viena iš pretendenčių į aukso medalį Sifan Hassan antrame atrankos bėgime užkliuvo už parkritusios varžovės iš Kenijos Edinos Jebitok bei prieš pat paskutiniuosius metrus taip pat krito ant žemės. Visgi olandė sugebėjo labai greitai atsistoti, per paskutiniuosius metrus aplenkė visas varžoves ir distanciją įveikusi per 4 min. 5.17 sek. užėmė pirmą vietą. Ji 0.11 sek. aplenkė visą distanciją antroje vietoje bėgusią australę Jessica Hull.

Pirmoji parkritusi E. Jebitok distanciją įveikė per 4 min. 10.72 sek. ir nuo vietos pusfinalyje ją skyrė šiek tiek daugiau nei 5 sekundės.

S.Hassan pirmuosius 400 m įveikė 14-oje vietoje, 800 m – 12-oje, 1200 m – 11-oje. Nyderlandų lengvaatletės laikas bendroje įskaitoje buvo 17-as, o į pusfinalį pateko 24 bėgikės. S.Hassan taip pat dalyvaus 5000 bėgimo finale ir 10 tūkst. metrų bėgime.

Įspūdingą olandės spurtą žiūrėkite straipsnio pradžioje.