Mindaugą Rainį sužavėjo įspūdingi Enošimos salos vaizdai: „Tai buvo viena geriausių dienų čia“

Karščiausius olimpinių žaidynių įvykius iš Tokijo padedantis sekti TV3 laidų vedėjas Mindaugas Rainys lankėsi įspūdingo grožio Enošimos saloje, kur vyksta buriavimo varžybos. „Čia visai kitas vaibas, kitas vaizdelis, gamta...Ir oras čia netgi sakyčiau kitoks“, – naujausiame vloge įspūdžiais iš olimpinio jachtklubo dalijosi jis.

Čia TV3 komandos nariai jūroje iš arti stebėjo buriuotojo Juozo Bernoto pasirodymą ir palinkėjo jam sėkmės. Jūroje švilpaujant dideliam vėjui M. Rainys tik juokėsi pametęs savo kepurę, tačiau viską atpirko čia pamatyti peizažai ir buriavimo varžybų atmosfera.

„Nors ir nepadarėme pokalbio nuotoliniu būdu su Juozo, bet taip gerai praleidome laiką. Aš taip sakau, kad tai viena geriausių dienų čia Japonijoje prie visų šitų kovido reikalų“, – teigė jis.

M. Rainys taip pat lankėsi Tokijo olimpiniame stadione, kur stebėjo Lietuvos lengvaatlečių pasirodymus ir vyko į įnirtingą Slovėnijos ir Ispanijos mūšį „Saitama Super“ krepšinio arenoje.

Dar daugiau įspūdžių iš Tokijo žiūrėkite video vloge, esančiame straipsnio pradžioje.

Įamžinti kelionę ir perteikti įspūdžius bei vaizdus TV3 komandai Tokijuje padeda naujausias „Samsung“ telefonas Galaxy S21 5G!

Dvi savaitės įtemptų kovų, karštų naujienų, interviu, tiesioginių transliacijų ir užkulisių – visai tai rasite naujienų portale tv3.lt.

 

 


Rašyti komentarą...
S
Saulens
2021-08-05 15:36:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau baigiasi uastyt prekybcentri, nusimagariojai gamtos grožėtis? tai sportu žmogus domisi, uasto ir poilsiauja, jau geriau nerašytų, man gėda būtų, kad toks nevykėlis zurnalistas(tupas)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų