Naujas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris – Kazys Maksvytis

Permės „Parma“ klubas paskelbė, kad jų komandą treniruojantis Kazys Maksvytis stoja ir prie Lietuvos rinktinės vairo.

„2021–2022 metų sezone Maksvytis derins trenerio darbą mūsų klube ir Lietuvos rinktinėje. Nuoširdžiai sveikiname trenerį ir linkime jam pergalių ne tik Permėje, bet ir su Lietuvos rinktine“, – rašoma klubo pranešime.

44-erių specialistas prie nacionalinės komandos vairo pakeis Darių Maskoliūną, kuris pasitraukė po nesėkmingo pasirodymo olimpiados atrankoje ir blankios Europos čempionato atrankos. 

K.Maksvytis debiutuos lapkričio 26-ąją maču prieš bulgarus, kai lietuviai pradės atranką į Pasaulio taurės turnyrą. Po trijų dienų „langą“ mūsiškiai baigs dvikova su Čekija. Kitais metais Lietuvos rinktinė varžysis Europos čempionate.

K.Maksvytis prie Permės klubo vairo stojo 2019 metais, prieš tai du sezonus jis treniravo Klaipėdos „Neptūną“. Darbėniškis su jaunimo rinktine laimėjo visų čempionatų aukso medalius ir jau buvo kviečiamas treniruoti vyrų rinktinę pernai, bet tada jam koją pakišo kontraktas su „Parma“.

Kiek anksčiau naujasis Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Vydas Gedvilas teigė, kad būtent K. Maksvyčiui bus siūlomas postas.

„Mes buvome susitikę su Kaziu Maksvyčiu ir prašėme, kad kontrakte su klubu jis įrašytų rinktinės išvažiavimo galimybę.

Aišku, bus trenerių asociacijos patarimai, bet realiausias kandidatas, mano nuomone, yra Kazys Maksvytis. Jis sutiko, mielai treniruos rinktinę ir manau, kad išmušė jo valanda. Kas ten žino, gal asistentais jis pasikvies Kęstutį Kemzūrą, Rimą Kurtinaitį, Dainių Adomaitį?“, – tada sakė V. Gedvilas.

Antradienį Kaune vyskta LKF Vykdomojo komiteto posėdis, po kurios V. Gedvilas ir Mindaugas Balčiūnas turėtų oficialiai patvirtinti K. Maksvyčio paskyrimą dirbti rinktinės treneriu.


Rašyti komentarą...
Z
Zemaitis
2021-09-14 15:07:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Is Kur jis? Kas toks?kokios srities Specialists?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų