Eurolygos B grupės rungtynėse Sienos „Montepaschi“ klubas, kuriame žaidžia Kšyštofas Lavrinovičius, namuose rezultatu 82:77 (20:18, 23:19, 18:24, 21:16) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ komandą.

Susitikimą kiek geriau pradėjo svečiai iš Graikijos, kurie iš karto išsiveržė į priekį (7:2). Verta paminėti, kad „Panathinaikos“ ekipos įžaidėjas Šarūnas Jasikevičius jau per pirmąsias dvi atakas rezultatyviai perdavė kamuolį atsilaisvinusiems komandos draugams.

Vėliau žaidimas išsilygino, tačiau dažniau priekyje būdavo „Montepaschi“ klubas. Vis dėlto mačo pabaigoje Atėnų komanda persvėrė rezultatą ir iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus vos dvejoms minutėms pirmavo 5 taškais (75:70), tačiau rungtynių didvyriais tapo Terrellas McIntyre'as ir Marco Carrareto.

Per likusias dvi minutes T.McIntyre'as pataikė vieną dvitaškį iš dviejų, taip pat pataikė baudos metimą bei įsmeigė tritaškį. Tuo tarpu M.Carrareto pataikė du svarbius tritaškius, kurie ir atnešė italams pergalę.

K.Lavrinovičius iš viso aikštelėje praleido 27 minutes ir per šį laiką pelnė 10 taškų (4/5 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 8 bei perėmė 5 kamuolius, tačiau 3 kartus suklydo.

Š.Jasikevičius rungtyniavo 21 minutę ir surinko 11 taškų (3/3 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 2/3 baudų), perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 3 klaidas.

Šį sezoną Eurolygoje „Montepaschi“ klubas iškovojo 7 pergales ir patyrė 2 pralaimėjimus. „Panathinaikos“ ekipos sąskaitoje - 6 pergalės ir 3 nesėkmės.

„Montepaschi“: T.McIntyre'as 21, M.Carrareto 15 (5/5 tritaškių), H.Domercantas ir K.Lavrinovičius (8 atk. kam.) - po 10.

„Panathinaikos“: M.Batiste'as 28 (8 atk. kam., 8 kl.), Š.Jasikevičius ir D.Diamantidis (9 atk. kam.) - po 11, V.Spanoulis 9.