Mindaugas Kuzminskas apie Manto Kalniečio situaciją: labai gaila

Į Kauno oro uostą atvyko du Milano krepšinio komandos „AX Armani“ lietuviai iš trijų. Italijoje liko Mantas Kalnietis. Mindaugas Kuzminskas neslėpė apmaudo dėl nerungtyniaujančio ekipos draugo situacijos.

„Mantas laikosi gerai. Jis, kai išvažiuojame su komanda, sportuoja pagal individualų planą. Kai būname Milane, Mantas treniruojasi su ekipa. Man, kaip draugui, labai gaila, kad tokia situacija. Manau, vis tiek atrastume ryšį aikštėje, nes esame ne vienus metus kartu žaidę“, – neabejoja M. Kuzminskas.

Jis prie „AX Armani“ prisijungė pačioje praėjusių metų pabaigoje, atsispyręs aktyvioms Kauno „Žalgirio“ vilionėms.

„Gyvenime didelių ar mažų sprendimų reikia priimti kiekvieną dieną. Jei dėl visų gailėsiesi, bus labai sunku. Aš linkęs dėl nieko nesisieloti. Taip pat ir dėl „AX Armani“. Manau, kol kas ir pats nedemonstruoju to, ką norėčiau. Esu kalbėjęs su treneriu, jog nesu patenkintas, kad rungtyniauju tik ketvirtojoje pozicijoje. Manau, ir trečiojoje turėčiau šiek tiek pranašumo“, – neslėpė M. Kuzminskas.

REKLAMA

Lietuvis atskleidė, kad lėktuve, skrisdamas iš Milano į Kauną, bandė pamiegoti, bet to padaryti nepavyko – mintys sukosi apie antradienio Eurolygos rungtynes su „Žalgiriu“, atmosferą arenoje.

Pasak M. Kuzminsko, jis, trejus metus žaidęs Malagos „Unicaja“, vis trokšdavo patekti į vieną grupę su kauniečiais, bet norams nebūdavo lemta išsipildyti.

„Žalgiriui“ tai bus labai svarbios rungtynės. Jis žūtbūt stengsis laimėti, nes po to tvarkaraštis ne iš lengvųjų. Mes kovosime dėl savęs, garbės. Tą parodė mačas su Maskvos srities „Chimki“ – nesame nusiteikę nusileisti, vis tiek norime nugalėti. O komanda gera, manau, po to truputį įsižaidžiame, nors ir rungtyniaujame labai banguotai. Tikiuosi, einame geru keliu“, – vylėsi M. Kuzminskas.

Jo teigimu, „AX Armani“ vienodai svarbios ir Eurolygos, ir Italijos čempionato rungtynės.

M. Kuzminskas po sezono ketina prisidėti prie Lietuvos rinktinės: „Net nėra kalbų. Jeigu viskas gerai – jokių problemų, žadu žaisti.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų