Nesėkme Europos futbolo čempionatą pradėjo Lenkijos rinktinė. E grupės rungtynėse lenkai liko mažumoje ir 1:2 (0:1) nusileido Slovakijai.

Jau 18-ąją minutę slovakas Robertas Makas vienas išmaudė du varžovų gynėjus, puikiai įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko smūgį, po kurio kamuolys atsidūrė vartuose. Kamuolio kryptį šiek tiek pakeitė lenkų vartininkas Wojciechas Szczesny, šis atsitrenkė į vartų kairį virpstą, į vartininką bei tada kirto vartų liniją. Oficialiai įvartis užrašytas lenkui W.Szczesny, o ne R. Makui.

Antrasis kėlinys lenkams prasidėjo fantastiškai – jie užtruko vos 30 sekundžių, kad suorganizuotų idealią ataką, kurią tiksliu smūgiu užbaigė Karolis Linetty ir išlygino rezultatą.

Vis tik Lenkijos šventė truko neilgai – 62 min. Grzegorzas Krychowiakas ne itin pavojingoje situacijoje kyštelėjo koją, neleistinai pargriovė varžovą ir užsidirbęs antrą geltoną kortelę privalėjo palikti aikštelę, o lenkai liko turėdami vienu žaidėju mažiau.

Slovakija tuo greitai pasinaudojo – 69 min. po pakelto kampinio Milanas Škriniaras atliko itin staigų ir stiprų smūgį, o kamuolys praskriejo net pro kelis Lenkijos rinktinės gynėjus, o vartininkas buvo bejėgis.

Mačo pabaigoje Robertas Lewandowskis atliko kelis itin pavojingus smūgius, bet slovakų vartininkas puikiai atliko savo darbą ir įtvirtino pergalę.