„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose minimaliu rezultatu 0 – 1 nusileido „Wolves“ futbolininkams. Tai yra pirmasis „Raudonųjų velnių" patirtas pralaimėjimas su laikinuoju komandos treneriu Ralfu Rangnicku.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Nelsonas Semedo, kurio smūgiuotą kamuolį sėkmingai atrėmė Davidas De Gea.

Raulis Jimenezas 35-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

Bruno Fernandesas 68-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Netrukus Cristiano Ronaldo puikiu smūgiu nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Romainas Saissas 75-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis sudrebino vartų konstrukciją.

Joao Moutinho 82-ąją minutę susistabdęs kamuolį puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išplėšė „Wolves“ ekipai pergalę 1:0.