Anglijos „Premier“ lygos 21-ojo turo rungtynės Londone tarp vietos „Chelsea“ ir „Liverpool“ jau antrą kartą šiame sezone baigėsi taikiai 2:2 (0:2). Nors kovingame susitikime daugiau progų pasižymėti turėjo aikštės šeimininkai, visgi pirmieji į priekį užtikrintai išsiveržė Jurgeno Kloppo auklėtiniai.

Pirmąjį įvartį jau 9-ą minutę pelnė senegalietis Sadio Mane 1:0. Dar po septyniolikos minučių jo pėdomis pasekė ir Mohamedo Salahas, padvigubinęs svečių persvarą 0:2.

Į tokį „Liverpool“ futbolininkų nokdauną mėlynieji sugėbėjo atsakyti jau pirmojo kėlinio pabaigoje, kai įvarčius pelnė Christianas Pulišičius ir Mateo Kovačičius 2:2.

Gerų progų antroje susitikimo dalyje turėjo abi komandos, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.

Šiose rungtynėse trenerio Thomaso Tuchelio sprendimu nebuvo registruotas gerą formą pastaruoju metu demonstravęs belgas Romelu Lukaku.

Apie norą sugrįžti į Milano „Inter“ ir T. Tuchelio puolimo schemas supeikęs puolėjas užsitraukė trenerio rūstybę, o jo tolimesnė ateitis Londone pakibo ant plauko.

Toks rungtynių rezultatas „Stamford Bridge“ turėtų labai tenkinti „Manchester City“, kurie su kiekvienu turu tolina atotrūkį nuo savo artimiausių persekiotojų. Su 43 taškais „Chelsea“ išlieka antri, vienu tašku mažiau turintys „Liverpool“ – treti.