„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Mallorca“ futbolininkus.

Iliasas Akhomachas 10-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Maljorkos klubo vartų sargas Manolo Reina meistriškai atrėmė kamuolį. Luukas de Jongas 29-ąją minutę pavojingą smūgiavo, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

L .de Jongas 44-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Barcelona“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

I. Akhomachas 79-ąją minutę suklaidino keletą varžovų ir atliko smūgį, tačiau M. Reina dar kartą apgynė savo saugomus vartus.

Xavi treniruojami katalonai šiose rungtynėse turėjo verstis be koronavirusu užsikrėtusių Gavi, Ousmane‘o Dembele, Sergino Desto, Philippe‘o Coutinho, Ezo Abde, Dani Alveso, Jordi Albos ir Alexo Balde. Pastariesiems taip pat padėti dėl traumų negalėjo Martinas Braithwaite‘as, Sergi Roberto, Pedri, Ansu Fati ir Memphis Depay‘us, o Sergio Busquetsas yra suspenduotas.