Trečiąją pergalę Eurolygoje įsirašė Madrido „Real“ (3/1) klubas. Pablo Laso auklėtiniai namuose 88:65 (30:18, 12:12, 20:20, 26:15) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (1/3).

Pergalingą pranašumą „Real“ susikūrė pirmajame kėlinyje. Alberto Abalde smeigė tris tolimus metimus, o šeimininkai pabėgo į priekį (19:7).

PAO sustygavo gynybą, bet priartėti niekaip nepavyko. Ypač sunkiai sekėsi tvarkytis Georgiosui Papagianniui, kuris netapo atsvara Walterio Tavareso ūgiui ir jėgai.

Svečiai gavo galimybę „užsikabinti“ ketvirtajame kėlinyje, kai nesportinę pražangą užsidirbo Nigelis Williamsas-Gossas. Kendrickas Perry pataikė du baudos metimus, bet užpulti nepavyko ir Madrido ekipa daugiau dovanų nebedalino.

„Real“: W. Tavaresas 17 (5/5 dvit., 7/7 baud. met., 9 atk. kam., 31 naud. bal.), A. Abalde 16, Guerschonas Yabusele 14, Vincentas Poirier 10 taškų.

„Panathinaikos“: Darylas Maconas 18, G. Papagiannis 12, Kendrickas Perry 10 taškų.