Eurolygos trečiojo turo rungtynėse pergalę pasiekė Madrido „Real“ (2/1). Pablo Laso auklėtiniai namuose 94:86 (30:12, 21:27, 21:26, 22:21) palaužė „Monaco“ (2/1) su Donatu Motiejūnu.

Donatas Motiejūnas per beveik 17 minučių pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud. met.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, sykį sėkmingai asistavo komandos draugui. Lietuvis kartą suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Atrodė, kad „Real“ laimės itin lengvai – dar pirmajame kėlinyje pranašumas buvo daugiau nei įtikinantis (29:10). Antrajame „karaliai“ pirmavo dar užtikrinčiau (44:19).

Tada komandą ant savo pečių užsimetė Mike'as Jamesas. Amerikietis sprogo rezultatyvumu ir leido savo ekipai priartėti besibaigiant trečiajam kėliniui (72:65).

Ir toliau „Monaco“ puolimą gaivinęs M. Jamesas skirstė perdavimus, o po Willo Thomaso penkių taškų iš eilės prancūzai net išsiveržė į priekį (81:83). Vis tik lemiamu metu šeimininkai rodė Eurolygos patirtį – Rudy Fernandezo ir Guerschono Yabuseles duetas nepaliko vilčių.

Rungtynes apkartino nemalonus momentas pačioje pabaigoje. Po nesėkmingo epizodo puolime M. Jamesas pargriuvo ant žemės ir nebesikėlė nuo parketo. Gynėją ant suolo palydėjo komandos darbuotojas ir žaidėjas į aikštę nebesugrįžo.

„Real“: G. Yabusele 18, Thomas Heurtelis 13, Fabienas Causeuras 12, Walteris Tavaresas ir Adamas Hanga po 9 taškus.

„Monaco“: M. Jamesas 24 (10 rez. perd., 34 naud. bal.), Donta Hallas 12, W. Thomasas 11 taškų.