Donatas Motiejūnas ir „Monaco“ (2/0) klubas tęsia pergalingą startą Eurolygoje. Nors lietuvis nebuvo itin pastebimas, bet debiutantai išvykoje po pratęsimo 88:80 (18:15, 21:20, 11:23, 24:16, 14:6) įveikė Kazanės „Unics“ (0/2), kuri sezoną pradėjo dviem pralaimėjimais namuose.

Susitikimą starto penkete pradėjęs D. Motiejūnas žaidė beveik 18 minučių, per jas pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 9 naudingumo balus.

Lemiamas ketvirtojo kėlinio ir pratęsimo minutes jis leido ant atsarginių žaidėjų suolo.

„Monaco“ prasidedant ketvirtam kėliniui turėjo 8 taškų deficitą, bet greitai šį panaikino ir išlygino rezultatą.

Likus žaisti 45 sek. Mario Hezonja dvitaškiu išvedė „Unics“ į priekį 74:73, o kitoje aikštės pusėje Mike’o Jameso paleistas avantiūriškas tritaškis tikslo nepasiekė. Po šio epizodo Kazanės ekipa nespėjo atlikti metimo per atakai skirtą laiką ir paliko varžovams 5 sek.

Per šias M. Jamesas spėjo išprovokuoti pražangą – gynėjas realizavo pirmą baudos metimą, bet antrasis tikslo nepasiekė. Kamuolys jam atšoko tiesiai į rankas, bet ir dvitaškis tikslo nepasiekė.

Mačo lūžis įvyko antroje pratęsimo pusėje, kai „Monaco“ surengė spurtą 11:0 ir pabėgo 87:78.

„Unics“: M. Hezonja 17, J. Brownas 14, L. Brownas 13, A. Voroncevičius ir I. Canaanas po 10.

„Monaco“: D. Hallas 16 (8 atk. kam.), M. Jamesas 14 (5/11 dvit., 1/5 trit., 1/2 baud.), P. Lee 12 (3/3 trit.), B. Motumas 11, D. Andjusičius 10, L. Westermannas 7 (5 atk. kam., 6 rez. perd.)