alberto abalde

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alberto abalde“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alberto abalde“.

Netektis Ispanijos vyrų krepšinio rinktinėje: komandai nepadės universalus „Real“ krepšininkas

Ispanijos rinktinė besirengdama Europos čempionatui neteko dar vieno svarbaus žaidėjo. Po pergalės prieš Graikiją, rinktinės strategas Sergio Scariolo paskelbė, kad į čempionatą nevyks Alberto Abalde, kuriam užsitęsė nuo klubinio sezono pabaigos vykęs traumos gydymas.
2022-08-12

Madride – jokių dovanų: dominavęs „Real“ nepaliko vilčių svečiams iš Atėnų

Trečiąją pergalę Eurolygoje įsirašė Madrido „Real“ (3/1) klubas. Pablo Laso auklėtiniai namuose 88:65 (30:18, 12:12, 20:20, 26:15) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (1/3). Pergalingą pranašumą „Real“ susikūrė pirmajame kėlinyje. Alberto Abalde smeigė tris tolimus metimus, o šeimininkai pabėgo į priekį (19:7). PAO sustygavo gynybą, bet priartėti niekaip nepavyko. Ypač sunkiai sekėsi tvarkytis Georgiosui Papagianniui, kuris netapo atsvara Walterio Tavareso ūgiui ir jėgai.
2021-10-16

TOP 10: tarp skambiausių Eurolygos perėjimų – vienas lietuvis

Šį ketvirtadienį ketveriomis rungtynėmis prasidės 2020-2021 m. Eurolygos sezonas, žadantis labai daug intrigų. Prie starto linijos stos tos pačios 18 ekipų, kaip ir praėjusį sezoną, bet pokyčių šiose netrūksta. Tv3.lt kviečia susipažinti su skambiausiais perėjimais, tarp kurių – lietuviškas akcentas.
2020-09-30

„Real“ pergalė sudėliojo atkrintamųjų varžybų poras

Madrido „Real“ penktadienį Eurolygos rungtynėse namie 106:86 (27:28, 26:22, 29:19, 24:17) sutriuškino Bambergo „Brose“. Šis mačas sudėliojo atkrintamųjų varžybų mozaiką. Savo varžovą sužinojo ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Žalgiriečiai (18 pergalių / 12 pralaimėjimų) reguliariajame sezone užėmė šeštąją vietą.
2018-04-07

Galingas Artūro Gudaičio žaidimas pergales neatnešė

Artūras Gudaitis sužaidė galingas rungtynes, surinko 27 naudingumo balus, bet tai pergalės Milano „AX Armani“ neatnešė. Italijos komanda namie 102:111 (26:30, 24:27, 20:26, 32:28) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkams. Svečiai dominavo visą mačą. Abi ekipos gerai atakavo iš toli. „Maccabi“ pataikė devynis tritaškius iš 14 (64 procentai), „AX Armani“ – 12 iš 24 (50 proc.). A. Gudaitis per 24 minutes pelnė 18 taškų, pataikęs visus šešis dvitaškius.
2018-01-27

Lietuviai buvo kuklūs, „Armani“ neturėjo jokių šansų

Eurolygoje eilinį pralaimėjimą patyrė Milano „Armani“. Ji savo aikštėje neturėjo jokių šansų rungtynėse su Maskvos CSKA krepšininkais – 81:107 (15:23, 21:27, 25:27, 20:30). Atkakli kova vyko pusę pirmojo kėlinio. Vėliau CSKA didino pranašumą. Didžiausias – 31 taškas (105:74). Toks rezultatas švieslentėje degė 39-ąją minutę.
2018-01-12

Joanui Plazai – skaudi pamoka

Penktadienį skaudžią Eurolygos pamoką svečiuose gavo buvusio Kauno „Žalgirio“ stratego Joano Plazos treniruojama Malagos „Unicaja“. Ją negailestingai sutriuškino „Valencia“ krepšininkai – 53:91 (11:31, 14:26, 17:16, 11:18). Nors „Unicaja“ pelnė pirmuosius taškus (2:0), vėliau juos daug lengviau rinko „Valencia“. Ispanijos čempionė pirmajame kėlinyje laimėjo atkarpą 14:0 (28:9). Didžiausias Valensijos komandos pranašumas – 40 taškų (91:51). „Valencia“ pataikė 21 dvitaškį iš 31 (68 procentai). Ji ...
2017-10-28

Eurolyga: naudingas Luko Lekavičiaus žaidimas ir atsistatydinęs pirmasis treneris

Eurolygos rungtynėse Maskvoje naudingai žaidė krepšininkas Lukas Lekavičius. Tuo metu po pralaimėjimo pasitraukė vyriausiasis Vitorijos „Baskonia“ treneris Pablo Prigioni. L. Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“ svečiuose 63:81 (15:27, 18:16, 18:17, 12:21) neprilygo Maskvos CSKA. Šeimininkai pirmavo visas rungtynes. Išskyrus 4-ąją minutę, kai rezultatas buvo lygus (11:11). CSKA pranašumas didžiausią ribą pasiekė 38-ąją minutę.