kendrickas perry

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kendrickas perry“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kendrickas perry“.

Lietuvoje apsilankiusi Juodkalnijos vyrų krepšinio rinktinė paskelbė savo galutinį dvyliktuką Europos čempionatui

Dar viena rinktinė paskelbė galutinį dvyliktuką, kuris dalyvaus jau visai netrukus prasidėsiančiame Europos čempionate. Juodkalniečiams, su kuriais Lietuvos krepšininkai žaidė Pasaulio taurės atrankos rungtynes Kaune, teko rinktis net iš kelių natūralizuotų žaidėjų, tačiau galiausiai šią poziciją užėmė Kendrickas Perry.
2022-08-30

Mažą minučių skaičių gerai išnaudojęs Tarolis – Juodkalnijos čempionas

Donatas Tarolis namo grįš kaip čempionas. Jo atstovaujama Podgoricos „Budučnost“ savų sirgalių akivaizdoje 90:82 (18:18, 27:17, 24:25, 21:22) nugalėjo Baro „Mornar“ klubą lemiamose Juodkalnijos lygos finalo rungtynėse.  Seriją lietuvio komanda laimėjo 3:2. D. Tarolis per 9 minutes pelnė 8 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, gavo bloką, provokavo 3 pražangas, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 6 naudingumo balus.
2022-06-08

Madride – jokių dovanų: dominavęs „Real“ nepaliko vilčių svečiams iš Atėnų

Trečiąją pergalę Eurolygoje įsirašė Madrido „Real“ (3/1) klubas. Pablo Laso auklėtiniai namuose 88:65 (30:18, 12:12, 20:20, 26:15) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (1/3). Pergalingą pranašumą „Real“ susikūrė pirmajame kėlinyje. Alberto Abalde smeigė tris tolimus metimus, o šeimininkai pabėgo į priekį (19:7). PAO sustygavo gynybą, bet priartėti niekaip nepavyko. Ypač sunkiai sekėsi tvarkytis Georgiosui Papagianniui, kuris netapo atsvara Walterio Tavareso ūgiui ir jėgai.