LKL savaitės prognozė: intriga Prienuose ir išbandymai Kaziui Maksvyčiui

Panevėžyje debiutavusio Kazio Maskvyčio šią savaitę laukia du rimti išbandymai. Intrigos galima tikėtis ir sekmadienį Prienuose, kur „Vytautas“ priima Kauno „Žalgirį“. Pateikiama penkių šios savaitės rungtynių prognozę.

Panevėžio „Lietkabelis“ – Prienų-Birštono „Vytautas“: 25% – 75% (trečiadienis, 18:30, Panevėžys, tv3.lt)

Kazys Maksvytis į LKL sugrįžo pergale, bet namuose įveikta „Dzūkija“ neįtikino bukmekerių. „Vytautas“ Panevėžyje bus aiškus favoritas. Nors Prienų-Birštono ekipa nepasipriešino „Šiauliams“, jų žaidimas vis tiek leidžia tikėtis užtikrintos pergalės prieš „Lietkabelį“.

Bet net neabejokite, kad K.Maksvys degs noru pateikti staigmeną. O tam yra tam tikrų palankių tikimybių, kaip traumų ir ligų virusas „Vytauto“ klube.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – Kėdainių „Nevėžis“: 75%-25% (šeštadienis, 17:00, Pasvalys, tv3.lt)

Nors susitinka turnyro lentelės kaimynai, „Nevėžiui“ turbūt dar ilgai nebus kabinama favoritų etiketė. „Pieno žvaigždės“ žaidžia namuose, todėl tikimasi, kad pasvaliečiai turėtų iškovoti užtikrintą pergalę. Kita vertus, „Nevėžis“ jau ne kartą šį sezoną pateikė staigmenų, todėl galima laukti įdomios kovos.

REKLAMA

Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (šeštadienis, 17:00, Vilnius, tv3.lt)

Paradoksalu: Kazys Maksvytis buvo minimas tarp kandidatų treniruoti „Lietuvos rytą“, bet jis bus kitoje barikadų pusėje, prie „Lietkabelio“ vairo. Jei jam pavyks nukauti „Lietuvos rytą“, tai bus didžiulė sensacija. Alytaus „Dzūkija“ savaitgalį įrodė, kad Vilniaus klubas yra įveikiamas, bet sunku tikėtis, kad „Lietuvos rytas“ gali sužaisti dvejas tokias blankias rungtynes iš eilės. Numatomas lengvas vilniečių pasivaikščiojimas.

Prienų-Birštono „Vytautas“ – Kauno „Žalgiris“ (sekmadienis, 17:00, Prienai, tv3.lt)

Sezono pradžioje „Vytautas“ buvo vienintelė komanda, kuri galėjo patampyti nervus lyderiams, tačiau pastaruoju metu Prienų-Birštono ekipos nenugalimumo mitas blėsta. Juolab, kai pastaruoju metu Virginijui Šeškui tenka sukti galvą dėl traumų ar ligų. Išsibalansavęs „Vytautas“ nėra pajėgus įkąsti „Žalgiriui“.

Klaipėdos „Neptūnas“ – Alytaus „Dzūkija“ (sekmadienis, 18:00, Klaipėda, tv3.lt)

„Dzūkija“ nekilo iš LKL turnyro lentelės dugno, bet alytiškių žaidimas gerėja. Tą jau buvo galima pamatyti su „Lietuvos rytu“, kai dzūkai patys pralaimėjo laimėtas rungtynes ir paleido sensaciją vėjais. Vis dėlto „Neptūnas“ yra ne iš kelmo spirtas, todėl prieš mačą klaipėdiečiai laikomi neabejotinais favoritais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų