„Lietuvos ryto” vyr.treneris T. Pačėsas: Komanda kuriama tam, kad laimėtų

 Tomas Pačėsas į Vilniaus „Lietuvos rytą“ atvyko tam, kad sugrąžintų sostinei titulus. Penkerių metų trofėjų badą kenčiantis „Lietuvos rytas“ pirmąjį šansą šį sezoną turės vasario 19-21 dienomis – „KIDY tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyre.

– Ką manote apie naująjį taurės formatą – su „Žvaigždžių diena“ sujungtas taurės varžybas? 

– Idėja labai įdomi ir nestandartinė. Visi Žvaigždžių dienos konkursai būdavo labai įdomūs. Bet pats finalas – rungtynės, būdavo lyg toks žaismingas pasivaikščiojimas. Žmonėms tas mačas nesukeldavo didelio susidomėjimo. Nebūdavo jokio sportinio principo. Manau, kad „Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyras yra puiki idėja. Čia vyraus pagrindinis sportinis principas – tikslo siekimas.

– Turnyras vyks Vilniuje. Ar „Lietuvos rytui“ namų sienos suteiks didelį pranašumą?

– Pirmąją dieną žaisime savo salėje – „Lietuvos ryto“ arenoje. Bet po to viskas persikelia į „Siemens“ areną, kurioje mes patys svečiai. Visiems sąlygos bus lygios.

– „Lietuvos rytas“ sausį patyrė keletą labai netikėtų pralaimėjimų Panevėžyje, Pasvalyje ir Utenoje. Kokia šiuo metu vilniečių forma?

REKLAMA

– Komanda praėjo labai sunkų šešių savaičių etapą. Krepšininkams buvo sunku ir fizine, ir psichologine prasme. Reikėjo daug koncentracijos, buvo daug informacijos, todėl jautėsi lengvas formos praradimas. Bet bandysime į ją sugrįžti prieš taurės turnyrą.

– Jeigu „Lietuvos rytas“ pateks į finalą, per tris dienas sužais trejas rungtynes. Kaip paruošti komandą tokiam maratonui?

– Labai rimtai tam ruošiamės. Tai bus didžiulis iššūkis ir žaidėjams, ir treneriams. Laiko viską išanalizuoti ir pasiruošti nėra. Viskas labai priklausys nuo krepšininkų fizinių ir intelektinių galimybių, kaip tas žaidimas atrodys tris dienas iš eilės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų