„Lietuvos ryto“ komandai nepavyko nutraukti nesėkmių serijos Europos taurės turnyre. Marcelo Nicola auklėtiniai išvykoje 76:81 nusileido Salonikų PAOK. Rungtynes vilniečiai pradėjo tokios sudėties: N.Laprovittola, M.Runkauskas, M.Lukauskis, G.Orelikas ir A.Kavaliauskas.

Ramioje arenoje pirmieji taškus pelnė „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Sąskaitą atidarė M.Lukauskis, bet apsiginti ekipai nepavyko. Jau kitoje atakoje G.Orelikas prasižengė puolime, o tada S.Schortsanitis nesunkiai pelnė du taškus su pražanga – 4:2. Ir po K.Vasileiadžio tritaškio graikai pirmavo 8:4.

Įpusėjus kėliniui K.Vasileiadis metė iš toli ir pataikė, bet leido atsikvėpti vilniečiams, nes primynė tritaškio liniją. Kita vertus, „Lietuvos rytas“ nesugebėjo vaisingai užbaigti atakos ir sužaidus lygiai 5 minutes M.Nicola reikalavo minutės pertraukėlės – W.Hatcheris pataikė tritaškį, po kurio PAOK pirmavo 13:6.

Pertraukėlė nepadėjo, nes po jos W.Hatcheris laisvas metė tritaškį ir pataikė – 16:6. K.Lavrinovičiaus dvitaškis skrieji pro šalį, o tada S.Schrotsanitis pataikė du baudų metimus – 18:6. „Lietuvos rytui“ spurtuoti nepavyko ir PAOK kėlinį užbaigė puikiomis nuotaikomis, nes vilniečiai neužbaigė paskutinės savo atakos, o graikai pirmavo 26:12.

PAOK per pirmąją kėlinio minutę padarė keturias klaidas, o „Lietuvos rytas“ jas išnaudojo puikiai. A.Juškevičius pataikė dvitaškį, du taškus pridėjo ir K.Lavrinovičius, o tada šeimininkus baudė ir D.Gailius – 18:26.

Galiausiai J.Jucikas gerai sužaidė po krepšiu – 20:26. Tačiau po dviejų žaidimo minučių U.Duvnjakas pataikė tritaškį – 29:20. Po keturių minučių žaidimo PAOK pirmavo 33:23. R.Giedraitis mėgino gelbėti situaciją tritaškiu, bet buvo netaiklus, tačiau apsigynė, kai blokavo varžovo metimą.

Įpusėjus kėliniui šeimininkai padarė dvi klaidas iš eilės ir PAOK treneris prašė minutės pertraukėlės, nes „Lietuvos rytas“ skirtumą sumažino iki 27:33. Po pertraukėlės G.Orelikas pratęsė „Lietuvos ryto“ spurtą ir skirtumas mažėjo iki 29:33. Po poros atakų jis mėgino laimę nuo trijų taškų linijos, bet buvo netaiklus.

Per paskutines minutes „Lietuvos rytas“ ir vėl turėjo mažinti skirtumą. N.Laprovittola metė baudas, bet pataikė vos kartą ir į didžiąją pertrauką „Lietuvos rytas“ išėjo atsilikdamas 33:40. K.Vasileiadis kėlinį pradėjo netaikliu tritaškiu ir M.Runkauskas jam parodė, kaip tai daryti. „Lietuvos rytas“ priartėjo 36:40. Bet kai S.Schortsanitis suklydo, vilniečiams tuo pasinaudoti nepavyko. Klaidą padarė A.Kavaliauskas, o vėliau po varžovų netaiklaus tritaškio, prametė ir G.Orelikas.

K.Vasileiadžio tritaškis apniaukė svečių nuotaikas, bet tuo pačiu atsakė ir D.Gailius – 39:44. Kai G.Orelikas sužaidus lygiai 5 minutes pataikė dvitaškį, „Lietuvos rytas“ priartėjo 41:46. O tada D.Gailius veržėsi po krepšiu ir skirtumą mažino iki 43:46. Ir kai K.Lavrinovičius pataisė D.Gailiaus metimą, „Lietuvos rytas“ skirtumą sumažino iki 47:48.

R.Giedraičio užsidegimas likus žaisti minutę iki kėlinio pabaigos ir vėl leido mažinti skirtumą. Šįkart – iki 53:55. Po dar vienos atakos R.Giedraitis išlygino rezultatą – 55:55. Netrukus M.Lukauskis leido „Lietuvos rytui“ išsiveržti į priekį - 57:55.

Vilniaus komanda kėlinį pradėjo labai agresyviai ir tai davė dividendų. G.Orelikas pelnė du taškus, o tada dvitaškį pridėjo ir R.Giedraitis – 61:55.  Tačiau PAOK nepasidavė ir po keturių minučių žaidimo W.Hatcheris smeigė tritaškį ir rezultatas buvo 63:63. Įpusėjus kėliniui po N.Markovičiaus tritaškio PAOK pirmavo 66:65. O tada K.Vasiliadis smogė skaudų smūgį „Lietuvos rytui“ – 69:65.