Lietuvos plaukimo rinktinė komandinėje estafetėje Tokijuje buvo diskvalifikuota papildyta plaukikų komentarais, 16.19

Penktadienį dar kartą lietuvių akys krypo į Tokijo olimpinį baseiną. Čia plaukimo 4x100 estafetėje dalyvavo lietuviai Simonas Bilis, Deividas Margevičius, Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas.

Pirmasis į baseiną įšoko D. Rapšys. Nugarą plaukęs lietuvis pradėjo lėtokai ir buvo vienas paskutiniųjų. Paskutiniuose metruose pavyko kiek prisivyti varžovus.

Antrasis plaukė A. Šidlauskas. Jam sekėsi kiek geriau, ypač geri buvo paskutiniai metrai.

D. Margevičius, plaukęs trečias, nepaleido toli varžovų, bet ir priartėti prie jų pavojingesniu atstumu nepavyko. Paskutinysis į baseiną įšoko S. Bilis. 

Jam pavyko išlaikyti persvarą prieš graikus, tad lietuviai estafetėje savo plaukime atplaukė septinti.

Vis dėlto jau finišavus paaiškėjo, kad Lietuvos rinktinė yra diskvalifikuota, o jų laikas anuliuotas dėl taisyklių pažeidimo perduodant plaukikams vienas kitam estafetę.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvos vyrų plaukimo rinktinė dalyvavo estafetėje

Taisykles pažeidė A.Šidlauskas. Jis 0.08 sek. per anksti įšoko į baseiną, D.Rapšiui dar nespėjus paliesti sienelės.

Belieka guostis tuo, kad ir pagal laiką lietuviai į finalą vis vien nebūtų pakliuvę. Jie bendroje įskaitoje būtų buvę 13-ti, o į finalą patenka tik aštuonios komandos.

Greičiausiai tarp 16 atrankoje dalyvavusių komandų plaukė italai (3 min. 30,02 sek.), antri buvo britai (3 min. 31,47 sek.), treti – Rusijos plaukikai (3 min. 31,66 sek.).

Komandinės estafetės finalai vyks sekmadienį. Na, o Lieuvos plaukikams Tokijo olimpiada jau yra baigta.

Po plaukimo kalbėję Lietuvos plaukikai, nepaisant visko, nepamiršo ir juokų.

Iš pradžių ketveriukė juokais ieškojo, kas tas „prasižengėlis“, o netrukus D. Rapšys į priekį kalbėti stūmė Deividą Margevičių ir Simoną Bilį, mat šiems tai buvo vienintelis startas Tokijuje ir jie dar neturėjo progos bendrauti su žiniasklaida.

„Liūdniausia man su Simu, nes mėnesį buvome Japonijoje, uždaryti kalėjime, jokio miesto nepamačiau (juokiasi, – aut.). Saugojomės maksimaliai, man čia baisu, nes yra miestelyje užsikrėtusių. Sezono pabaiga – liuks, čia sarkazmas. Nesame nuliūdę, pasilinksminome.

Kovojome iki galo, atidavėme, ką turėjome. Jeigu nebūtų diskvalifikacijos, būtume dvylikti likę, bet yra kaip yra“, – sakė Deividas Margevičius.

„Jiems skaudžiau nei mums. Jie šimtų procentų būtų patekę ir laimėję 4-5 vietas. Mes finalo nebūtume pasiekę“, – pozityvo rado plaukikai, teigę, kad ir taikėsi į 12 vietą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų