Mindaugas Rainys apsipirko Tokijo prekybos centre – kai ko į burną net nesinorėjo dėti

Karščiausius olimpinių žaidynių įvykius iš Tokijo padedantis sekti TV3 laidų vedėjas Mindaugas Rainys apsilankė japoniškame prekybo centre. Išleidęs 23 eurus jis į viešbutį parsinešė krepšelį įvairiausių maisto produktų, kokių Lietuvoje tikrai neišvysi.

Maisto kainas palyginęs su lietuviškomis laidų vedėjas didelio skirtumo neįžvelgė. Už 2 eurus galima įsigyti gabalėlį vištienos krūtinėlės ar dubenėlį įvairių smulkiai pjaustytų vaisių.

Tiesa, ne visada pavykdavo nuspėti, ką mato skirtingose pakuotėse. „Nežinau, kas čia yra, bet paragausime“, – prekybos centre įvairaus maisto asortimentą aprodė jis.

Viešbutyje Mindaugas ragavo nusipirktus produktus ir pažadėjo, kad kitame vloge bus galima pamatyti dar daugiau ir įvairesnio maisto.

„Paprašysiu kolegų ir sakysiu, chebryte, eikite ir per 15 minučių pirkite kuo įmanoma didesnę nesamonę ir visą tai ragausime bei testuosime“, – juokėsi jis.

Lankydamasis olimpinėse 3x3 kovose jis džiūgavo iš laimės matydamas brolių latvių triumfą, o taip pat ten išvydo ir pabuvojo šalia vieno aukščiausių visų laikų krepšininkų kino Yao Mingo. 

Dar daugiau įspūdžių iš Tokijo žiūrėkite video vloge, esančiame straipsnio pradžioje.

Įamžinti kelionę ir perteikti įspūdžius bei vaizdus TV3 komandai Tokijuje padeda naujausias „Samsung“ telefonas Galaxy S21 5G!

Dvi savaitės įtemptų kovų, karštų naujienų, interviu, tiesioginių transliacijų ir užkulisių – visai tai rasite naujienų portale tv3.lt.


Rašyti komentarą...
P
Pilietė Olga
2021-07-31 14:38:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš viso ko tas apuakas ten trinasi? yra vienas sporto žurnalistas Nalivaika ir pakanka, matyt neturi kaip pinigus nurašyti, iš to rašinio tik kugelio ekspertas
Atsakyti
-2

z
zmogelis
2021-07-31 12:44:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekaip negali islysti is to prekybos centro. Jau savaite ten sedi.
Atsakyti
0

S
Seklys morka
2021-08-01 16:58:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tam Raini reikėjo į pasienį siųsti, kad greičiau surastų per kuria skylė pabėgėliai lenda, visa olimpiada taip ir prauastys bliuda pasiemias
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų