Įspūdingai ketvirtadienį Tokijo olimpiadoje pasirodė australė Jessica Fox. Ji moterų kanojų slalomo rungtyje distanciją įveikė be klaidų, finišavo per 105.04 sek. ir iškovojo aukso medalį. J.Fox įrodė, kad įmanoma aukščiausiu lygiu įvaldyti tiek baidarių, tiek kanojų slalomą. 2012 m. Londone ji baidarėje laimėjo sidabrą, o 2016 m. – bronzą.

Šiemet, įtraukus į olimpiados programą kanojų slalomą, J.Fox nusprendė startuoti abiem valtimis. Baidarių slalome ji anksčiau pelnė bronzą. Jai to padaryti nesutrukdė net ir pažeista baidarė, kurią ji sutaisė su... prezervatyvu.

Australė su savo „Instagram“ sekėjais pasidalino neįtikėtina istorija iš antradienį vykusio baidarių slalomo finalo. Tada ji pažeidė baidarės priekį ir ieškojo būdų, kaip sutaisyti gedimą. Tuo metu J.Fox po ranka pasitaikė prezervatyvas, kurį ji užmovė ant baidarės ir patikino, kad tai buvo labai geras problemos sprendimas.

„Niekada nebūtumėte to pagalvoję, bet prezervatyvai gali būti panaudoti baidarės sutaisymui. Jie labai tamprūs, stiprūs ir puikiai priglunda prie baidarės paviršiaus“, – sakė J.Fox.

Baidarių slalomo finale australė buvo labai greita, bet 4 baudos balai už 2 klaidas jai neleido laimėti aukso. Jei būtų padariusi ne 2, o tik 1 klaidą, tuomet būtų tapusi dviguba čempione.