Artūras Gudaitis buvo rezutatyviausias ir naudingiausias iš trijų ant Atėnų OAKA parketo bėgiojusių lietuvių. Vis dėlto, pergale džiaugėsi Lukas Lekavičius ir jo atstovaujama „Panathinaikos“, 80:72 (14:23, 25:18, 25:16, 16:15) įveikusi Milano „AX Armani“.

Nors pirmąsias minutes geriau žaidė šeimininkai, iniciatyvą bemat perėmė „AX Armani“. Ji 15-ąją minutę pirmavo 37:24.

„Panathinaikos“ antrojo kėlinio pabaigoje atkuto, o po pertraukos šansų varžovams nebepaliko.

Nugalėtojai pataikė 15 tritaškių iš 28 (54 procentai), pralaimėjusieji – 20 dvitaškių iš 35 (57 proc.). Atėnų krepšininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 23:16 ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų – 24:13.

Iš lietuvių rezultatyviausias ir naudingiausias buvo A. Gudaitis. Jis per 13 minučių pelnė 11 taškų, pataikęs visus keturis dvitaškius. Vidurio puolėjas surinko 18 naudingumo balų.

Mantas Kalnietis „AX Armani“ per 32 minutes surinko septynis taškus.

Nugalėtojams L. Lekavičius pelnė du taškus ir atliko tris rezultatyvius perdavimus. Įžaidėjas ant parketo praleido 18 minučių.

„Panathinaikos“: K. C. Riversas 20 (6/9 tritaškių, 5 pražangos), Mattas Lojeski 14, Jamesas Gistas 11 (7 atkovoti kamuoliai).

„AX Armani“: Vladimiras Micovas 13 (5/5 baudų), Artūras Gudaitis 11.

„Panathinaikos“ (8 pergalės / 4 pralaimėjimai) užima ketvirtąją Eurolygos poziciją, „AX Armani“ (3/9) nukrito į paskutinę, 16-ąją vietą.

Paskutinėse 15-ojo turo rungtynėse Belgrado „Crvena Zvezda“ svečiuose 86:82 (26:22, 14:16, 16:25, 30:19) nugalėjo „Valencia“.

Pirmoji mačo dalis priklausė Serbijos ekipai, kuri 12-ąją minutę pirmavo 33:22.

„Valencia“ iniciatyvą perėmė trečiajame kėlinyje ir didino persvarą. Ji 33-ąją minutę buvo išaugusi iki 13 taškų (72:59).

Vis dėlto, „Crvena Zvezda“ nenuleido rankų ir laimėjo.

„Valencia“: Fernando San Emeterio 17 (5/7 dvitaškių), Tiboras Pleissas 13 (6/9 dvit., 7 atk. kam.), Alberto Abalde 12, Erickas Greenas 10.

„Crvena Zvezda“: Jamesas Feldeine’as 26 (8/10 dvit., 10/10 baud., 6 išprovokuotos pražangos, 5 rezultatyvūs perdavimai), Tayloras Rochestie 13, Pero Antičius 10.

„Crvena Zvezda“ (5/7) – 10-a, „Valencia“ (3/9) – 14-a.