atėnų oaka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atėnų oaka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atėnų oaka“.

Šarūnas Jasikevičius: kai rungtynės buvo laimėtos, baigtį nulėmė teisėjai

Šarūnas Jasikevičius nesėkmę Eurolygos mače Atėnų OAKA arenoje suvertė teisėjams. Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienį po pratęsimo 93:94 nusileido Atėnų „Panathinaikos“. „Startavome visiškai netikėdami, kad galime laimėti. Paskui pradėjome žaisti labai gerą krepšinį. Kai rungtynės buvo laimėtos, jų baigtį nulėmė teisėjai. Persvėrus rezultatą ir įgijus pranašumą, švilpimas buvo į vienus vartus.
2018-01-26

OAKA persirengimo kambarys: mokyklos rūbinė ir kėdė iš valgyklos

Prieš Kauno „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje internautams pro akis nepraslydo legendinės Atėnų OAKA arenos svečių persirengimo kambarys. „Lietuvoje galima pamatyti rimčiau atrodančių mokyklų rūbinių. OAKA arenoje krepšininkų drabužiams skirta po kabliuką, o Martynui Sajui teko atsinešti kėdę iš valgyklos“, – šmaikštavo internautai. „Žalgiris“ rungtynes po pratęsimo pralaimėjo 93:94. Pergalingą metimą paskutinę sekundę pataikė Atėnų „Panathinaikos“ vedlys Nickas Calathes.
2018-01-26

„Lietuviškoje“ Eurolygos dvikovoje geriausiai sekėsi Artūrui Gudaičiui

Artūras Gudaitis buvo rezutatyviausias ir naudingiausias iš trijų ant Atėnų OAKA parketo bėgiojusių lietuvių. Vis dėlto, pergale džiaugėsi Lukas Lekavičius ir jo atstovaujama „Panathinaikos“, 80:72 (14:23, 25:18, 25:16, 16:15) įveikusi Milano „AX Armani“. Nors pirmąsias minutes geriau žaidė šeimininkai, iniciatyvą bemat perėmė „AX Armani“. Ji 15-ąją minutę pirmavo 37:24. „Panathinaikos“ antrojo kėlinio pabaigoje atkuto, o po pertraukos šansų varžovams nebepaliko.